Najnovšie knihy vydavateľstva Zachej.sk

Zachej.sk - kresťanské kníhkupectvo v sebe snúbi náboženskú predajňu a splnený sen každého knihomoľa – je totiž vzdialený len pár klikov. Či už hľadáte kresťanský e-shop alebo eshop, Zachej.sk je katolícky obchod s charakterom – nedostanete tu síce kávu a koláčiky ako v nejakom nákupnom centre, ale pamätáme si vás po mene a vašu objednávku vybavíme expresne. Poličky, hoci virtuálne, sú vždy plné a knižky čakajú len na svojich čitateľov. Dnes už je predsa online všetko, aj zázraky.

Aktuálne vás zaujíma

Recenzie

Nebezpečenstvo mágie

Nebezpečenstvo mágie

Francesco Bamonte

-12%

6,95 €

5,0
M
Mária (1)

20. apríla 2023

O tom, že mágia je nebezpečná, sa dozvedáme zo svedectiev v úvode knihy. Tu platí zlaté pravidlo, lepšie je sa učiť na chybách druhých ako na vlastných. Avšak z vlastnej smutnej skúsenosti viem, že v tomto prípade ani to nepomôže a aj ľudia, ktorí sú naozaj praktizujúci kresťania, si budú tvrdohlavo obhajovať tieto nebezpečné praktiky. Veď predsa pán doktor, u ktorého boli, im nepomohol a tak šli za liečiteľom, veď mal plnú kanceláriu svätých sošiek a obrázkov a zaručene im pomôže v ich probléme. V tom lepšom prípade ide o podvodníka, v tom horšom o skutočného mága, ktorý spolupracuje so zlými duchmi. Nuž čo dodať, asi len toľko, že táto kniha v mnohom ľuďom otvorí oči!

E-kniha: Modlitby za uzdravenie a oslobodenie rodín

E-kniha: Modlitby za uzdravenie a oslobodenie rodín

Kathleen Beckman

-25%

2,17 €

5,0

Útla brožúrka, no obsahovo priam nenahraditeľná v každej ťažkej situácií, ktorá zasiahne rodinu, či život človeka. Modlitba má moc upokojiť rozdrásané srdce a unavenú myseľ, keď sa cítime veľmi zle a máme pocit, že náš rodinný či osobný život sa nám rúca a každý ďalší deň je horší... Nehľadajme pomoc v týchto ťažkých chvíľach v neistých (nekresťanských) zdrojoch, ktoré nám môžu dať maximálne tak krátkodobú náplasť na bolesť. Vytrvalá a úprimná modlitba je istota, ktorá prináša riešenie, trvalé uzdravenie zranení a nádej na život v pokoji a v radosti. Táto brožúrka modlitieb je sviežim prameňom, dobrým zdrojom účinnej pomoci, z ktorej môžeme získať silu a ten správny liek pre naše zranenia.

Kniha Božej útechy Angely z Foligna

Kniha Božej útechy Angely z Foligna

Angela z Foligna

-20%

9,52 €

5,0

Mystika je oblasť, v ktorej mnoho ľudí nachádza potešenie duše a usmernenie v duchovnom živote. Naše vydavateľstvo chce podporiť, aby tieto hodnotné knihy boli dostupné každému, kto má záujem o prehĺbenie kresťanského života a povznesenie sa nad pozemské veci. Kniha Božej útechy Angely z Foligna je dielo, v ktorom svätá mystička s nami nielen prezdieľava svoje mystické videnia, ale nás aj učí žiť evanjelium v každodennom živote. Svätá Angela z Foligna je úžasným dôkazom Božieho milosrdenstva. Je nádejou pre každého hriešnika. Dobrý Boh na tejto mystičke dokázal, že jeho trpezlivosť a láska je obrovská. Záleží len na človeku, či Mu vytvorí aspoň malú štrbinku vo svojom srdci a tak dovolí preniknúť Jeho uzdravujúcej láske – tak ako to urobila Angela.

Zobraziť všetky recenzie

Top devocionálie

Zvýhodnené sady

Nakupujte ešte výhodnejšie a získajte ešte výraznejšie zľavy, prípadne knihy zadarmo.

Zobraziť celú ponuku

Kresťanské kníhkupectvo Zachej.sk by sme nerozbehli bez niekoľkých krokov do tmy. Náboženský e-shop si totiž nevystačí s obchodnou stratégiou a overenými praktikami. Potrebuje veľký sen, a potrebuje Božie vedenie, v malých dávkach milosti vždy na každý deň. A samozrejme potrebuje vás. Bez spojení a vzťahov neprežije žiaden obchod, a ten internetový obzvlášť. Možno sa vám zdá, že ste len adresátmi balíčkov z nášho e-shopu. V skutočnosti ste pre nás svedkami vízie a zároveň materiálom, z ktorého je ušitá.

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení
user avatar

Už mi tie knihy prišli. Ďakujem za promptné vybavenie a dobrú spoluprácu.

Michal

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk