Náš príbeh

Náš príbeh

Boh je veľký. Povoláva si ľudí podľa talentov. Ale najprv každému z nich daný talent odhalí.

Jozef:

Mne ich začal odhaľovať postupne. Každým krokom, ktorým som sa približoval k Bohu, mi niečo zo mňa ukázal.

Môj vzťah s Ním rástol a čím viac som od Boha dostával, tým viac som chcel odovzdávať. Odovzdávať lásku, radosť, pokoj, odpustenie. Ale hlavne šíriť slová evanjelia medzi mojich známych.

Už od roku 2004 sa pohybujem v oblasti tvorby web stránok a ich propagácie. Naše portály majú rozdielnu cieľovú skupinu. No netušil som, že Boh chce viac môjho pracovného času pre seba.

Avšak ako to urobiť a do akej činnosti sa pustiť? Všímal som si, že moje okolie číta kresťanskú literatúru. Myšlienka kníhkupectva mi bola blízka, ale že ten čas dozrel, mi Boh začal ukazovať počas druhej polovice roku 2012.

Tak sa to celé začalo. Všetky svoje talenty, čas a odhodlanie som vložil do projektu Zachej.sk. Boh našu snahu požehnával a potvrdzoval svojimi znameniami.

Zuzana:

Občas sa pousmejem, že s knihou v ruke som sa už narodila. Od detstva som mala najradšej pod vianočným stromčekom práve knihy, (i keď jedny Vianoce im Barbie urobila dosť vážnu konkurenciu) a v našej malej obecnej knižnici voňajúcej drevom a papierom som trávila veľa voľného času. Z detskej lásky som nevyrástla a akosi nenápadne, spontánne a s ľahkosťou jej vlastnou sa prehupla aj do dospelosti. Teraz už viem, že fatálne a natrvalo.

Môj spisovateľský arbiter elegantiarum raz napísal: „rozvrhnutie strany, vôňa a povrchová atmosféra papiera, rozličné zvuky, ktoré vyludzuje papier pri obracaní strán – toto všetko sa pre mňa stalo zmyselným pôžitkom“ (LEWIS, C. S. 2007. Zaskočený radosťou. Bratislava : Porta libri, 2007, s. 116). Ako veľmi dobre mu rozumiem... Jasná diagnóza: bibliofil! Potešiteľné, že v tom nie som sama :-)

Pracovať s knihami je viac ako len pracovať s matériou. Je to narábanie s obrovským potenciálom, ktorý v sebe nesú. Sprostredkovať niekomu správnu knihu v ten správny čas, môže pre dotyčného znamenať úplný obrat v jeho živote a nasmerovať ho na správnu cestu. No všetko je milosť a o túto milosť prosíme zjednotení v modlitbe a v pôste každý piatok: za dielo Zachej.sk, za všetkých našich spolupracovníkov a zákazníkov... pretože je to viac ako len obchod. Je to služba.

Vidíme našu misiu ako službu Pánovi prinášať Jeho Slovo medzi viac ľudí. Čítanie Svätého Písma a kresťanskej literatúry nás približuje k Nemu, jedinému Svetlu života.

Zuzana a Jozef Ring

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Andrea, pred 1 dňom

Skúsenosti mám veľmi dobré s objednaním aj s doručením, odporúčam všetkým. Veľmi spoľahlivé internetové kníhkupectvo, ďakujem Andrea.

userAvatar

Daniela, pred 1 dňom

Majú u mňa 100 percentnú prácu.

userAvatar

Beáta, pred 1 dňom

Nakupovala som tu viackrát a hodnotím na výbornú. Vždy si tu niečo kúpim, veľmi dobrá komunikácia, rýchle vybavenie a aj doručenie. Odporúčam.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk