Janette Okeová

(21 produktov)

Janette Okeová je jednou z najpopulárnejších kanadských spisovateliek. Počas svojej spisovateľskej k...

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
E-kniha
Novinka
E-kniha: Kam zavolá odvaha
E-kniha: Kam zavolá odvaha

Janette Okeová; Laurel Okeová-Loganová

1. diel. Kam zavolá odvaha je voľným pokračovaním série Príbehy z kanadského západu. Jej odvaha a srdce budú skúšané spôsobmi, ktoré nikdy nečakala...Beth Thatcherová strávila celý život v bezpečnom a pohodlnom svete rodiny, priateľov a spoločenských podujatí, ktorý jej zaručilo otcovo bohatstvo. Na prekvapenie všetkých však prijme miesto učiteľky v drsnom podhorí západnej Kanady. Inšpirovaná svojou tetou Elizabeth, ktorá pred rokmi odišla učiť na západ, a za povzbudzovania svojho otca sa Beth rozhodne dôverovať Bohu a zvládnuť všetky prekážky, ktoré sa jej postavia do cesty.Podmienky v Uhoľnom údolí sú však ešte horšie, než sa obávala. Nedávne banské nešťastie zanechalo mestečko, kde všetko ovláda ťažobná spoločnosť, ponorené v zármutku. Predchádzajúci učiteľ poskytol tamojším deťom veľmi chabé základy a mnohí z miestnych obyvateľov ani nehovoria po anglicky. Nie je tam dokonca ani škola. Beth navyše rieši aj citový problém, jej srdce je rozpoltené medzi dvoma mladými mužmi. Obaja slúžia v horskej polícii: jedného pozná prakticky odmalička, druhého stretla až v Uhoľnom údolí – je to láskavý, mierny muž, ktorý jej vždy ochotne podal pomocnú ruku.Napriek prekážkam je Beth odhodlaná zmeniť zapadnuté horské mestečko k lepšiemu. Keď ju však príde z východu navštíviť sestra, pripomenie jej luxus, ktorého sa svojím rozhodnutím odísť na západ Beth vzdala. Vráti sa po skončení školského roka k privilegovanému životu v kruhu svojej rodiny?

Ihneď na stiahnutie
-6%

16,90 €

Novinka
Kam zavolá odvaha
Kam zavolá odvaha

Janette Okeová; Laurel Okeová-Loganová

1. diel. Román Kam zavolá odvaha, ktorého autorkami sú Janette Okeová a Laurel Okeová-Loganová je prvým dielom série Návrat na kanadský západ. Začína sa príbehom Beth Thatcherovej, mladej ženy vychovávanej v bezpečí a pohodlí vlastnej rodiny, ktorá na prekvapenie všetkých prijme miesto učiteľky v drsnom podhorí západnej Kanady. Jej rozhodnutie bolo inšpirované tetou Elizabeth, ktorá kedysi tiež odišla učiť na západ. Beth vloží svoju dôveru v Boha a je si istá aj podporou svojho otca, preto svoje rozhodnutie nezmení a odhodlane čelí prekážkam, ktoré jej prichádzajú do cesty. Priamo na mieste však Beth zisťuje, že okolnosti a podmienky, za ktorých by tam mala pracovať a žiť, sú ešte horšie, ako očakávala. V mestečku poznačenom banským nešťastím vládne smútok. Učiteľ, na ktorého miesto nastúpila, odovzdal tamojším deťom len chabé základy. Aby toho nebolo málo, Beth musí riešiť aj problém rozdelenia vlastného srdca - o jeho priazeň sa totiž uchádzajú dvaja mladí muži. Beth je pevne rozhodnutá zmeniť veci k lepšiemu. Napriek odhodlaniu a motivácii premýšľa aj nad možnosťou vrátiť sa k privilegovanému životu v kruhu svojej rodiny. Ako sa napokon rozhodne?

Skladom

17,36 €

Leona - stotníkova žena
Leona - stotníkova žena

Davis Bunn; Janette Okeová

biblický román. Pozrite si všetky knihy z trilógie: Leona - Abigail - Judita.Janette Oke roky snívala o tom, že napíše knihu inšpirovanú biblickým príbehom, vyrozprávanú z hľadiska ženského protagonistu. Davis Bunn bol hrdý na to, že s ňou mohol opäť pracovať a diele plnom dramatických udalostí z obdobia zrodu kresťanstva.Kniha Leona - stotníkova žena je príbeh mladej Židovky, ktorej život sa mení dohodnutým sobášom s rímskym vojakom Albanom, ktorý vyzerá tak, že sa nestará o nič a o nikoho, len o svoje vlastné ambície. I keď mnohé iné ženy by si s ňou s radosťou vymenili miesto, ona život v úlohe stotníkovej manželky berie ako najhorší možný údel.Autorom sa podarilo naservírovať napínavé dielo obohatené o romantiku a dochutené nebezpečenstvom, zradou a nečakanými zvratmi. Leona - stotníkova žena rozvinula skúšku lojality medzi dvoma ľuďmi, ktorí hľadali sami seba a popri tom našli viac ako hľadali: našli Boha.Prečítajte si aj priame pokračovanie tohto románu v knihe Abigail - Skrytá nádej (2014).Recenzia Leona - stotníkova manželka na stránke Dobré čítanie.sk.

Skladom

8,24 €

Abigail - Skrytá nádej
Abigail - Skrytá nádej

Davis Bunn; Janette Okeová

biblický román. Pozrite si aj ostatné knihy z tejto série: Leona - Abigail - Judita - Ester - Lýdia - Abrahám.Hlavná hrdinka knihy Abigail, je mladá dievčina, ktorej život sa zmenil na labyrint ťažkých rozhodnutí. Keď objavila Mesiáša a pridala sa k jeho nasledovníkom, objavila nový zmysel svojho bytia. Možno má jej život nejakú budúcnosť- budúcnosť v Ježišovi.Ale odporcovia Kristovho učenia sa nevzdávajú, a chcú prenasledovať jeho nasledovníkov ,,až do skončenia sveta.“ A sama Abigail stojí na pokraji rozhodovania. Možno venovala svoje srdce nesprávnemu mužovi. Už dvaja nápadníci ju požiadali o ruku a ponúkli jej manželstvo. Jeden z nich je úspešný hebrejský obchodník, vdovec, hľadajúci matku pre svoje deti. Na druhej strane je rímsky vojak Linux, ktorý je uchvátený jej pôvabom, a chce jej ponúknuť lásku po ktorej túži.Ale jej srdce nie je oddané ani jednému z nich. Štefan, jeden z nasledovníkov Krista, má charakter a vieru, ktorá Abigail uchvátila. Ale Štefan sa svojimi kázaniami vystavuje príliš veľkému nebezpečenstvu. Vydrží Abigailina viera a odvaha? Objaví sa iskra nádeje, ktorú nikdy načakala?Kniha Abigail je priame pokračovanie úspešného románu Leona - stotníkova manželka (2013).

Skladom

8,73 €

Judita - Cesta do Damasku
Judita - Cesta do Damasku

Davis Bunn; Janette Okeová

biblický román. Záverečná časť trilógie Leona - Abigail - Judita.Judita má všetko, čo si môže kúpiť, okrem prijatia pohanmi alebo Židmi. Jej grécky otec, veľmi bohatý a uznávaný mu, opúšťa Juditu a jej hebrejskú matku. Tie sa však stretnú s nasledovníkmi Cesty a stanú sa súčasťou spoločenstva veriacich.Abigailin brat Jacob, teraz už mladý muž, sa pokúša nájsť si svoje miesto ako kresťan. Obáva sa žiť svoju vieru vážnejšie, lebo si myslí, že by sa musel zrieknuť svojej radosti z obchodovania s karavanmi. Ako pracovník pre Juditinho otca chráni karavany na tajnej „Ceste kadidla.“ Okrem toho však pôsobí ako prostredník medzi veriacimi. Šokujúco zistí, že aj Judita, mladé dievča, skrýva podobné tajomstvo ako on.Môže ich bezprostredná nedôvera stáť v ceste tomu, aby sa ich srdcia konečne dali dohromady?

Skladom

8,73 €

Keď srdce zavolá
Keď srdce zavolá

Janette Okeová

Príbehy z kanadského západu I. Román Keď srdce zavolá je klasickým romantickým príbehom z kanadských prérií od obľúbenej autorky Janette Okeovej.Mladá, krásna a odhodlaná učiteľka Elizabeth si nájde prácu v škole na úpätí Skalnatých vrchov v Kanade, kde má vyučovať deti farmárov. Keďže pochádza z moderného mesta, nehostinná divočina, v ktorej sa zrazu ocitne, ju celkom zaskočí. Jej húževnatosť zapadnúť medzi miestnych obyvateľov a formovať mladé mysle a charaktery svojich žiakov jej však pomáhajú napredovať a vyrovnať sa s nepriaznivými podmienkami. V tomto prostredí Elizabeth navyše stretáva Wynna Delaneyho, člena Kráľovskej kanadskej jazdnej polície, ktorý jej nie je ľahostajný...

Skladom

9,60 €

Keď príde jar
Keď príde jar

Janette Okeová

Príbehy z kanadského západu II. Autorka Janette Okeová predstavuje v príbehu Keď príde jar hlavnú hrdinku Elizabeth Thatcherovú - učiteľku, ktorá príjme miesto vo vznikajúcej provincii Alberta. Nie je to však z dôvodu budovania učiteľskej kariéry, ale na želanie jej matky, ktorá si praje, aby Elizabeth lepšie spoznala svojho nevlastného brata Johnathana. Po príchode do Alberty si Elizabeth Johnathana a jeho rodinu veľmi obľúbi, a zároveň spozná šarmantného príslušníka Kráľovskej jazdnej provincie Wynna Delaneya. Napriek jej rozhodnutiu, že sa nikdy nevydá, sa po stretnutí s Wynnom zmení jej pohľad na manželstvo, ktoré je v tejto knihe začiatkom dobrodružstva a nie jeho koncom. Ako bude vyzerať život Elizabeth po boku Wynna v kanadskej provincii Alberta?

Skladom

11,54 €

Keď sa rozvidnie
Keď sa rozvidnie

Janette Okeová

Príbehy z kanadského západu III. Viera v Boha a vzájomná láska ich doviedli až sem…Po prvej drsnej zime strávenej na ďalekom severe si Elizabeth Delaneyová a jej manžel, príslušník jazdnej polície, zvykajú na život v malej osade Bobria Rieka. Elizabeth opäť začne učiť a postupne si obaja nachádzajú cestu k indiánskemu obyvateľstvu. A potom sa dopočujú novinku… Prenesie ich láska, nádej do budúcnosti a viera v Boha cez zdrvujúce sklamania? Toto všetko sa dozvieme v tretej knihe zo série kresťanských románov z prostredia kanadského západu.Janette Okeová, autorka vyše štyroch desiatok románov, je jednou z priekopníčok kresťanskej literatúry a za svoj významný prínos do tohto žánru získala viacero prestížnych ocenení.

Skladom

11,54 €

Keď znova vzklíči nádej
Keď znova vzklíči nádej

Janette Okeová

Príbehy z kanadského západu IV. Janette Okeová v 4. knihe série Príbehy z kanadského západu s názvom Keď znova vzklíči nádej posúva príbeh Elizabeth a Wynn opäť ďalej. Nová základňa, nový začiatok…Elizabeth a Wynn musia opustiť priateľov v Bobrej Rieke a prevziať ešte menej rozvinutú základňu v odľahlej indiánskej osade na ďalekom kanadskom severozápade. Elizabeth sa opäť ocitá v izolácii, miestne Indiánky sa s ňou boja čo len prehovoriť. Delaneyovci sa nazdávali, že najväčšie útrapy a sklamania už majú za sebou, ale nová dedina im prinesie ešte väčšiu skúšku viery, odvahy a oddanosti.

Skladom

12,51 €

Než príde zajtrajšok
Než príde zajtrajšok

Janette Okeová

Príbehy z kanadského západu VI. Janette Okeová vo svojich románoch, ktoré si získali srdcia mnohých čitateľov, blúdi kanadskou krajinou a sleduje životy Delaneyovcov. Henry a jeho staršia sestra Christine žijú svoje životy plné lásky, ktorú im dávajú ich rodičia. Prichádza však čas, kedy obaja pociťujú túžbu založiť si vlastné hniezdo. Zamilovaný Henry zažíva šťastné obdobie a plánuje svadbu. Vo svetle bratovho šťastia Christine zažíva bolesť minulosti a nenaplnených túžob. Obklopená zúriacou vojnou a príťažlivými nápadníkmi je tak postavená pred voľbu, ktorá výrazne ovplyvní jej život. Čoho všetkého sa bude musieť vzdať, aby sa jej splnil sen celoživotnej lásky?Kniha Než príde zajtrajšok si vás získa a vtiahne vás do pútavého príbehu, ktorý budete hltať stranu po strane.Než príde zajtrajšok od Janette Okeovej je šiestou knihou obľúbenej série Príbehy z kanadského západu.

Skladom

12,51 €

Za búrkovými mrakmi
Za búrkovými mrakmi

Janette Okeová

Príbehy z kanadského západu V. Janette Okeová maľuje svojím perom dobrodružnú krajinu kanadského západu, kde sa odohráva množstvo farbistých príbehov. Tentoraz zavítala do domu manželov Delaneyovcov, ktorý je plný lásky a prijatia. Henry Delaney, ich adoptovaný syn, nemal život ustlaný na páperí, ale utŕžil v ňom množstvo rán. Minulosť ho postavila pred náročné skúšky, no ani zďaleka nemá všetky za sebou. Christine, Henryho sestra, to mala v živote podobné ako jej brat. S túžbou po šťastí opúšťa bezpečný prístav svojho domova a vydá sa na plavbu svetom plným skúšok. Spletité udalosti privedú súrodencov na križovatku minulosti a budúcnosti. Podarí sa im správne vykročiť a vyrovnať sa s tým, čo bolo? Objavte, čo sa ukrýva Za búrkovými mrakmi životov Delaneyovcov a nechajte sa unášať napínavým príbehom plným skúšok, lásky a viery.Za búrkovými mrakmi od Janette Okeovej je piatou knihou obľúbenej série Príbehy z kanadského západu.

Skladom

12,51 €

E-kniha
E-kniha: Keď srdce zavolá
E-kniha: Keď srdce zavolá

Janette Okeová

Príbehy z kanadského západu I. Janette Okeová v knihe Keď srdce zavolá, ponúka nadčasový romantický príbeh plný dobrodružstva. Klasický romantický príbeh z kanadských prérií od obľúbenej autorky.Ani vynikajúce vzdelanie a výchova nepripravili Elizabeth na život na dosiaľ neosídlenom území západnej Kanady...Elizabeth Thatcherová je húževnatá a vzdelaná krásna mladá žena. Keď si nájde miesto učiteľky v škole na úpätí kanadskej časti Skalnatých vrchov, úplne ju zaskočia nehostinné podmienky, v ktorých sa ocitne. Napriek tomu je odhodlaná uspieť v neľahkej úlohe zapadnúť medzi miestnych a formovať srdcia a mysle svojich žiakov. S rovnakou zanovitosťou si drží odstup od všetkých mužov. Až kým nestretne Wynna Delaneyho, člena Kráľovskej kanadskej jazdnej polície...

Ihneď na stiahnutie
-10%

8,90 €

E-kniha
E-kniha: Keď príde jar
E-kniha: Keď príde jar

Janette Okeová

Príbehy z kanadského západu II. Dal jej svoje srdce – dokáže sa oň Elizabeth starať s takou nehou, s akou sa Wynn stará o ňu?Keď príde jar je druhou knihou najpredávanejšej série kresťanských románov z prostredia kanadského západu od skvelej spisovateľky Janette Okeovej.Svadba bola jej splneným snom, ale potom…Po roku učenia v jednotriednej škole v kanadskej divočine plánuje Elizabeth svadbu s Wynnom Delaneym, členom Kráľovskej severozápadnej jazdnej polície. Svoj manželský život začínajú na jeho odľahlej základni ďaleko na severe. Elizabeth sa necíti pripravená na taký osamelý život bez mnohých výdobytkov, na ktoré bola dovtedy zvyknutá. Zostala jej len láska k Wynnovi a viera v Boha. Bude to však stačiť?Janette Okeová je priekopníčkou kresťanskej literatúry a oceňovanou autorkou inšpiratívnych románov. Viaceré z jej kníh sa stali predlohami televíznych filmov a seriálov. S manželom Edwardom žije v kanadskej Alberte.

Ihneď na stiahnutie
-8%

10,90 €

E-kniha
E-kniha: Keď znova vzklíči nádej
E-kniha: Keď znova vzklíči nádej

Janette Okeová

Príbehy z kanadského západu IV. Janette Okeová v 4. knihe série Príbehy z kanadského západu s názvom Keď znova vzklíči nádej posúva príbeh Elizabeth a Wynn opäť ďalej. Nová základňa, nový začiatok…Elizabeth a Wynn musia opustiť priateľov v Bobrej Rieke a prevziať ešte menej rozvinutú základňu v odľahlej indiánskej osade na ďalekom kanadskom severozápade. Elizabeth sa opäť ocitá v izolácii, miestne Indiánky sa s ňou boja čo len prehovoriť. Delaneyovci sa nazdávali, že najväčšie útrapy a sklamania už majú za sebou, ale nová dedina im prinesie ešte väčšiu skúšku viery, odvahy a oddanosti.

Ihneď na stiahnutie
-8%

11,90 €

E-kniha
E-kniha: Keď sa rozvidnie
E-kniha: Keď sa rozvidnie

Janette Okeová

Príbehy z kanadského západu III. Viera v Boha a vzájomná láska ich doviedli až sem…Po prvej drsnej zime strávenej na ďalekom severe si Elizabeth Delaneyová a jej manžel, príslušník jazdnej polície, zvykajú na život v malej osade Bobria Rieka. Elizabeth opäť začne učiť a postupne si obaja nachádzajú cestu k indiánskemu obyvateľstvu. A potom sa dopočujú novinku… Prenesie ich láska, nádej do budúcnosti a viera v Boha cez zdrvujúce sklamania? Toto všetko sa dozvieme v tretej knihe zo série kresťanských románov z prostredia kanadského západu.Janette Okeová, autorka vyše štyroch desiatok románov, je jednou z priekopníčok kresťanskej literatúry a za svoj významný prínos do tohto žánru získala viacero prestížnych ocenení.

Ihneď na stiahnutie
-8%

10,90 €

E-kniha
E-kniha: Volání nového dne
E-kniha: Volání nového dne

Janette Okeová

3. diel. Elizabeth si konečně po boku svého manžela Wynna zvykla na drsný život na kanadském Severu. Navázala přátelské vztahy s manželkami místních osadníků a společně s kamarádkou Nimmií se jí podařilo zahájit školní vyučování pro jejich děti. Nenaplněná však zůstává její touha po vlastním dítěti. Wynn má být navíc, jako člen Královské severozápadní jízdní policie, přeložen na jiné působiště. Zvládnou společně a s Boží pomocí tuto velkou zkoušku?

Ihneď na stiahnutie

8,39 €

E-kniha
E-kniha: Volání naděje
E-kniha: Volání naděje

Janette Okeová

4. diel. Elizabeth a Wynn se rozhodli. S těžkým srdcem se rozloučili se svými přáteli v Beaver Creek a odjeli do ještě nehostinnějších míst, kam byl Wynn jako člen Královské severozápadní jízdní policie přeložen. Zdá se, že manželky místních indiánů se Elizabeth bojí, a ona se cítí nesmírně osamělá. Stýská se jí po malém Sammym, kterého s manželem nějaký čas vychovávali jako vlastního. Dokáží ještě vůbec čelit společně tomu, co má osud pro ně přichystáno?

Ihneď na stiahnutie

8,39 €

E-kniha
E-kniha: Než príde zajtrajšok
E-kniha: Než príde zajtrajšok

Janette Okeová

Príbehy z kanadského západu VI. Než príde zajtrajšok - posledný diel obľúbenej série Príbehy z kanadského západu od Janette Okeovej.Čakajú ich najdôležitejšie rozhodnutia života…Christine a jej starší brat Henry vyrastali v milujúcej rodine Delaneyovcov ako ich vlastné deti. Teraz sa chystajú vyletieť z hniezda. Henry sa zamiloval a plánuje svadbu. Christine sa teší z bratovho šťastia, hoci ešte stále ju bolia jazvy po vlastnom stroskotanom vzťahu. Uprostred neistoty spôsobenej vojnou v Európe o ňu prejavuje záujem viacero príťažlivých nápadníkov. Bude ochotná vzdať sa snov o živote na milovanom severe v mene celoživotnej lásky?

Ihneď na stiahnutie
-8%

11,90 €

E-kniha
E-kniha: Za búrkovými mrakmi
E-kniha: Za búrkovými mrakmi

Janette Okeová

Príbehy z kanadského západu V. Za búrkovými mrakmi od Janette Okeovej je piatou knihou obľúbenej série Príbehy z kanadského západu. Súrodencom túžiacim po dobrodružstve život nadeľuje viac, než očakávali...Láska Wynna a Elizabeth Delaneyovcov zahojila ich adoptívnemu synovi Henrymu bolestivé spomienky a pomohla mu stať sa charakterným mladým mužom. Počas práce pre Kanadskú jazdnú políciu ho však postretne ďalšia tragédia, z ktorej sa Henry len ťažko spamätáva. Po piatich rokoch sa ocitá na novom pracovisku, kde stretáva niekoho, kto by mu mohol raz a navždy pomôcť vyrovnať sa s minulosťou. Henryho sestra Christine tiež odchádza z domu za šťastím. V meste si nájde prácu a zamiluje sa do svetáckeho syna svojho bohatého šéfa. Boyd je osamelý mladík s uboleným srdcom, ktorý však nezdieľa Christininu silnú vieru. Vedie ju srdce na nesprávnu cestu?

Ihneď na stiahnutie

11,90 €

E-kniha
E-kniha: Volání jara
E-kniha: Volání jara

Janette Okeová

2. diel. Elizabeth odjela na Západ vyučovat v nové jednotřídce děti osadníků v pohraničí. Osud jí přivedl do cesty „koňáka“ Wynna Delaneyho, člena Severozápadní jízdní policie, a oboustranné vzplanutí vyústilo v svatbu. Pro Elizabeth to znamená jít tam, kam manžel dostane umístěnku. Věděla, že to bude někam na Sever, ale netušila, jak osamělý a náročný život tam na ni, původem městskou ženu z Východu, čeká. Připadá jí, že jejími jedinými jistotami jsou láska k Wynnovi a víra v Boha. Bude to stačit?

Ihneď na stiahnutie

8,09 €

E-kniha
E-kniha: Volání srdce
E-kniha: Volání srdce

Janette Okeová

1. diel. Elizabeth odjela do pohraničí vyučovat v nové jednotřídce děti osadníků Divokého západu. V hodinách musí zvládat šestileté caparty i sedmnáctileté výrostky a zpočátku se jí moc nedaří ani topit ve školních kamnech. V učitelském domku se po nastěhování potýká s nepohodlím i drzými myšími vetřelci a děsí ji vytí kojotů. Ale to by nebyla Elizabeth, aby se nepřízni osudu nepostavila čelem. Místní komunita si ji brzy oblíbí a mladíci na ženění si u ní podávají dveře. Ona sama si však myslí na „koňáka“ Wynna Delaneye ze sboru Severozápadní jízdní policie, široko daleko jediného svobodného muže, který nevěstu nehledá a ženit se nehodlá. Nikdy. Podaří se Elizabeth změnit jeho názor? A jakou sváděcí taktiku zvolí, aby ji schválilo její svědomí i Bůh?

Ihneď na stiahnutie

8,09 €

Věčný slib lásky
Věčný slib lásky

Janette Okeová

Clark a Marty uzavřeli manželství z praktických důvodů, postupně se však, jak Marty zjistila na konci knihy Láska přichází po špičkách, v jejich vztahu vyvinula opravdová, hluboká láska. Narozením synka Clarea příběh osadníků v malé komunitě na Divokém západě zdaleka nekončí. Rodina Davisových se utěšeně rozrůstá a oba manželé se stávají důležitými aktéry místního občanského života. Ve farmářských rodinách vzrůstá potřeba posílat děti za vzděláním a to znamená postavit si vlastní školu a sehnat učitele. Také návštěva faráře dvakrát do roka se lidem v osadě přestává zamlouvat. Jenže bude se tu chtít nějaký duchovní usadit natrvalo?Život přináší nové a nové výzvy, radosti i smutky. Děti dospívají, klubou se první lásky, ale i první zklamání. Vyrostla také Clarkova dcera Missie, kterou Marty miluje stejně jako ostatní své děti, a nastal cas nechat ji jít za vlastním štěstím. Clark a Marty, vedeni věčným slibem lásky, který si dali před mnoha lety čistě účelově, dokonce nalézají ve svém domě místo i pro dvě méně šťastné dívky ze sousedství. Kormidlovat jejich rodinnou lod jim ze všeho nejvíc pomáhá právě láska a spolu s ní Bůh.

Vypredané

10,62 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

PAVOL, 24.3.2024

žiadna

userAvatar

Ľubomír, 20.3.2024

Veľmi dobrý. Zatiaľ nemám zlú skúsenosť

userAvatar

JOZEFÍNA, 19.3.2024

Obchod je nedaleko môjho bydliska, s dlhou otváracou dobou.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk