Kevin Leman

(4 produkty)

Dr. Kevin Leman je svetovo uznávaný psychológ a autor bestsellerov podľa denníka New York Times. Čas...

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Posledné kusy
5 dní - a váš tínedžer bude iný
5 dní - a váš tínedžer bude iný

Kevin Leman

Od drzého a náladového k zdvorilému a zodpovednému za 5 dní. Medzinárodne uznávaný rodinný terapeut a autor viacerých bestsellerov z oblasti výchovy a vzťahov Dr. Kevin Leman ponúka rodičom odvážne poradenstvo vo výchove ich detí v jednom z najkritickejších období - v adolescencii. Pomôže im získať reálne výsledky a to naozaj vo veľmi krátkom čase vďaka 75 radám, ktoré boli odskúšané samotnými rodičmi. Objasňuje rodičom, že sú veľmi potrební v živote svojich dospievajúcich detí a to napriek tomu, že si to teenageri len ťažko priznávajú, alebo ich dokonca odmietajú.Rodičia môžu prežiť prvé horšie známky a školské roky bez problémov, ale dospievanie môže priniesť úplne nové a ťažšie problémy. Tajomstvo ako aj tento čas prežiť spoločne čo najlepšie, je v tom, naučiť sa hrať s takými kartami, ktoré majú práve k dispozícii.Kniha rodičom ukáže, ako môžu teenageri úspešne čeliť mnohým pokušeniam dospievania, aby sa časom mohli stať zodpovednými dospelými a o nezastupiteľnej úlohe, ktorú v tomto procese dozrievania majú rodičia.Dr. Kevin Leman napísal mnoho kníh zameraných na budovanie vzťahov. Je manželským a rodinným psychológom a konzultantom programu Good Morning, America. V slovenčine mu vyšli knihy Päť dní, ktoré zmenia vaše dieťa, Päť dní, ktoré zmenia vás a Cesta múdrych.

Skladom

10,57 €

Posledné kusy
5 dní, ktoré zmenia vaše dieťa
5 dní, ktoré zmenia vaše dieťa

Kevin Leman

Každý, kto sa už zaoberal rodičovskými problémamy vie, že nie je ľahké zmeniť zlé správanie dospelého človeka, nieto ešte zlé správanie vlastného dieťaťa.Úspešný autor a psychológ Dr. Kevin Leman napísal knihu 5 dní, ktoré zmenia vaše dieťa na pomoc rodičom, ktorý chcú odvrátiť svoje ratolesti od nebezpečenstva ,,horúceho hrnca s vriacou vodou“ a správnou výchovou ich priviesť k lepšej budúcnosti, a to veľmi rýchlo!Svojim charakteristickým vtipom a povzbudením Dr. Leman ponúka rodičom praktické, ľahko realizovateľné stratégie ako získať kontrolu a stať sa rodičmi, akými vždy chceli byť.V šiestich sedeniach autor vedie účastníkov prostredníctvom kľúčových pojmov knihy a stále ich udržuje v dobrej nálade a radí, ako zmeniť svoj rodinný život k lepšiemu. Kniha môže byť skvelým pomocníkom pre všetkých, ktorí chcú vychovávať svoje deti v láske, radosti a viere.

Skladom

8,63 €

Posledné kusy
Ako vychovať deti a nezblázniť sa
Ako vychovať deti a nezblázniť sa

Kevin Leman

Ak niekto rozumie, prečo sa deti správajú tak, ako sa správajú, je to práve uznávaný psychológ, dr. Kevin Leman. Otec piatich detí uvádza sedem princípov, ktoré učí sám život, a ukáže vám: čo robiť s deťmi, ktoré sa nevedia správať,ako si poradiť s prieberčivosťou pri jedle,ako upokojiť vášnivé výbuchy hnevu,ako minimalizovať súrodenecké hádky,ako prejaviť rodičovskú autoritu a rozhodnosť,ako spoznať, kedy treba malým dravcom pristrihnúť krídla,ako stanoviť primerané vreckové, večierku a výhody,a ako opäť prevziať vedenie vo vlastnej rodine.Dr. Kevin Leman je medzinárodne uznávaný psychológ, rečník, pedagóg a humorista známy z rozhlasu aj televízie, ktorý učí a zabáva publikum na celom svete svojím dôvtipom a psychológiou založenou na zdravom sedliackom rozume. Je ocenený denníkom New York Times ako najpredávanejší autor, ktorý má na konte vyše päťdesiat knižných titulov. V slovenčine vyšli napríklad knihy: 5 dní, ktoré zmenia vaše dieťa, 5 dní – a váš tínedžer bude iný, 5 dní, ktoré zmenia vašu rodinu, 5 dní, ktoré zmenia váš sexuálny život, 5 dní, ktoré zmenia vás a ďalšie.

Skladom

11,16 €

5 dní, ktoré zmenia vašu rodinu
5 dní, ktoré zmenia vašu rodinu

Kevin Leman

Aj vy chcete mať do piatku šťastnú rodinu? Zoberte do rúk knižku 5 dní, ktoré zmenia vašu rodinu a môžete sa o to pokúsiť. Nejde tu o žiadnu zložitú filozofiu, ale množstvo praktických a užitočných rád od manželského a rodinného psychológa Kevina Lemana, ktorý sa o svoje dlhoročné skúsenosti chce podeliť aj s vami. Kniha je rozdelená do 5 kapitol – činností a zamyslení, ktoré od pondelka do piatku je potrebné vniesť do života rodiny. Je určená pre všetkých, nezáleží na veku! Možno bude trvať trošku dlhšie ako 5 dní, aby sa zmenila situácia, postoje a správanie sa jednotlivých členov rodiny, ale s troškou odhodlania a modlitbou sa to určite podarí. A potom budete zbierať úrodu vašej námahy v podobe šťastnej rodinky!S dobrými radami Dr. Kevina Lemana ste sa mohli stretnúť aj v knihách Päť dní, ktoré zmenia vaše dieťa, Päť dní, ktoré vás zmenia, Päť dní a váš tínedžer bude iný, Päť dní, ktoré zmenia vášho manžela a Cesta múdrych.

Skladom

9,60 €

Päť dní, ktoré zmenia vášho manžela
Päť dní, ktoré zmenia vášho manžela

Kevin Leman

Mať nového muža do piatku a pritom ho nevymeniť za iného – je to vôbec možné? Dr. Kevin Leman hovorí, že áno!A nezostal len pri slovách. Tento mimoriadne úspešný autor a expert v oblasti vzťahov uvádza praktické rady pre manželky, ktoré sú frustrované a občas sa cítia ako v začarovanom kruhu. Pre tie, ktoré túžia, aby sa ich manželia správali inak. Je totiž čas na zmenu! Paradoxne – manželovej zmene môže pomôcť sama manželka a to tým, že zmení niektoré vlastné vzorce správania.Kniha je návodom a zároveň sprievodcom počas 5 dní od pondelku do piatku. Jednoduchá aplikácia rád, prinesie úžasné výsledky! Pondelok: Odhaľte tajomstvo – Áno, ste rôzni, ale môžete harmonicky spolupracovať!Utorok: Snažíte sa urobiť zo svojej zebry koňa?Streda: Ako hovoriť, aby vás manžel skutočne počúval a ako počúvať, aby váš manžel skutočne hovoril.Štvrtok: Prečo je milovanie s vašim mužom kľúčom k tomu, kým je a k jeho spokojnosti.Piatok: Len skutočná žena môže dať mužovi pocit skutočného muža (ako urobiť zo svojho muža rytiera, o ktorom ste vždy snívali).Kniha obsahuje aj kvíz: „Čo by ste robila, keby...“

Vypredané

9,02 €

Päť dní, ktoré vás zmenia
Päť dní, ktoré vás zmenia

Kevin Leman

Ako sa dá do piatich dní.... Koľkokrát sme sa snažili zmeniť vlastné návyky a nakoniec sme sa aj tak k nim vrátili. Dospeli sme len k poznaniu, že meniť sami seba, je ešte ťažšie, než sa snažiť zmeniť niekoho iného. To, čo urobil bestseller 5 dní, ktoré zmenia vaše dieťa pre rodiny s deťmi a ďalší bestseller Do pátku bude váš manžel jiný zasa urobil pre páry, tak táto kniha môže urobiť pre vás ako jednotlivca. Dr. Kevin Leman vám ponúka osobný päťdňový akčný plán, ktorý vypracoval na základe svojich doterajších skúsenosti poradcu a psychológa. Praktické rady okorenil svojim povestným dôvtipom. V knihe sa dozviete ako: prijať pravdu o sebe prebudiť sebadôveru tým, že prestanete klamať seba samého zmeniť svoj život tým, že sa sústredíte na to, čím sa chcete naozaj stať

Vypredané

6,79 €

Cesta múdrych
Cesta múdrych

Kevin Leman

Jednoduché pravdy pre dobrý život. "Nezabúdaj na moje ponaučenia a tvoje srdce nech zachováva moje príkazy, lebo ti predĺžia dni a roky života a rozhojnia tvoje blaho. Nech ťa neopustí láska a vernosť." (Šalamún) V Ceste múdrych známy autor Dr. Kevin Leman odhaľuje desať princípov, ktoré ovplyvnili jeho život a teraz ich so sebe-vlastným vtipom a nadhľadom ponúka aj vám. Dr. Leman sa nechal inšpirovať jedným z najmúdrejších ľudí celej histórie ľudstva – kráľom Šalamúnom. Jeho myšlienky nám aj dnes pomáhajú zistiť kto sme, kde je naše srdce, aký je Boh a kým sa chceme stať. Táto knižočka vám dodá nadej, odvahu, inšpiráciu a novú perspektívu. Je možné nájsť uspokojenie v živote? Poznáte zmysel vášho života? Túžite zanechať po sebe niečo pre budúce generácie? Bez ohľadu na to, kde sa v živote nachádzate, vždy sa môžete vydať po ceste múdrych.Recenzia na knihu Cesta múdrych na stránke blog.zachej.sk

Vypredané

5,34 €

Do pátku bude váš manžel jiný
Do pátku bude váš manžel jiný

Kevin Leman

Nikdy není pozdě!. Titul vyšiel aj v slovenskom jazyku: Päť dní, ktoré zmenia vášho manžela (2014).V pěti dnech můžete změnit manželovy postoje, chování a způsob, jakým komunikuje. Na světě neexistuje žena, která by alespoň někdy nechtěla vyměnit svého manžela za někoho jiného. Do pátku bude váš manžel jiný? Je to vůbec možné? Abych řekl pravdu, je to podfuk.Můžete mít nového manžela už ve středu, budete-li si počínat správně. A nebo ještě lépe, vůbec není nutné měnit manžela za novější model. Potřebuje jen trochu vyladit. V pěti dnech můžete změnit manželovy postoje, chování a způsob, jakým komunikuje.

Vypredané

9,07 €

Sex začína v kuchyni
Sex začína v kuchyni

Kevin Leman

Důvěrný vztah prohlubuje manželskou intimitu. Autor Dr. Kevin Leman, manželský poradce a lektor, rozebírá: proč se každé manželství čas od času dostává do potíží;jakou roli hraje ve vašem manželství pořadí narození ve vašich původních rodinách; že se vám sice nepodaří změnit druhého člověka, ale můžete celkem úspěšně pracovat na vlastní změně;jak se vypořádat s hněvem a zklamáním;proč se vyhnout nebezpečným a destruktivním vztahovým „manželským hrám“;jak porozumět sexualitě a potřebám svého partnera.Publikace Sex začíná v kuchyni je čtivě napsanou knihou, která se s jemným humorem a přesto velice citlivě dotýká těch nejintimnějších zákoutí našich myšlenek.

Vypredané

9,32 €

Na matce záleží
Na matce záleží

Kevin Leman

Jak matky ovlivňují své syny. Každá matka chce pre svojho syna len to najlepšie. Želá si, aby bol úspešný, charakterný, našiel si dobrú manželku a stal sa skvelým otcom. Ale niekedy je pre matky ťažké pochopiť chlapcov. Občas sú divní, otravní a vyložene nechutní. Napriek tomu potrebujú mamu, ktorá sa o nich zaujíma, pretože práve ona je najdôležitejšia osoba v ich živote.V knihe Na matce záleží, ktorá sa stala bestsellerom, autor Dr. Kevin Leman používa svoj dôvtip a múdrosť, aby naučil matky ako položiť základy, ktoré jej umožnia so syna vychovať dobrého muža. Ozbrojené odborným poradenstvom mamičky získajú pochopenie svojich chlapcov v každom štádiu ich života, od prvého menenia plienok až do dňa, keď opustia vysokú školu.Autor ukazuje ako potrestať syna, ako vzbudiť rešpekt, ako ho nechať bojovať vlastné bitky, ako pochopiť jeho sexualitu a ako prestáť zmeny vo vzťahu matky a syna, keď vyrastie. Najviac zo všetkého autor poukazuje na to, ako má mama rozosmiať a zabávať sa s chlapcom, ktorý bude vždy v jej srdci.Odporúčame tiež titul: Na otci záleží (2008).

Vypredané

9,60 €

Na otci záleží
Na otci záleží

Kevin Leman

Jak otcové ovlivňují své dcéry. Odporúčame tiež titul: Na matce záleží (2015).Mnohé studie prokazují, že otcové vybavují své dcery vlastnostmi, které jsou podstatné pro jejich úspěšný budoucí život. Otec, který aktivně vstupuje do života své dcery, ať už s ní žije ve společné domácnosti, či nikoli, podporuje úspěch své dcery při studiu, posiluje její psychické zdraví, učí ji soucítit s druhými lidmi a dokonce upevňuje i její vědomí jakožto ženy. Na otci záleží – probírá charakteristické znaky zdravého vztahu mezi otcem a dcerou.Dr. Kevin Leman využívá nejnovějších poznatků o správné výchově a s vtipem je prokládá dojemnými příběhy ze svého vlastního života jakožto otce. Autor načrtává architekturu vztahu mezi otcem a dcerou, včetně toho, že tato stavba musí být založena na důvěře. A důvěra souvisí s jistotou a důsledností. Leman říká: „Aby se dcera cítila bezpečně, otec zajistí tím, že bude důsledný a zásadový.“Informace z knihy Na otci záleží vám dají novou naději. Dočtete se v ní, co v rodině Dr. Lemana a dalších otců fungovalo a co nikoli. Tato kniha vám bude praktickou pomocí při hledání způsobu, jak milovat svou dceru, jak jí pomoci, aby se stala zdravým a sebejistým dospělým, který bude milovat své bližní.

Vypredané

9,26 €

Jak vychovat děti a nepřijít o rozum
Jak vychovat děti a nepřijít o rozum

Kevin Leman

Principy, jež učí sám život. Výchova detí je hlavnou úlohou každého rodiča. V týchto dňoch môže byť však nadmieru skľučujúca. Ale ak niekto naozaj chápe prečo sa deti správajú, tak ako sa správajú, tak je to psychológ Dr. Kevin Leman. Ponúka rodičom výbavu do krušného obdobia v podobe siedmich princípov:prinútiť deti aby robili to čo sa od nich chcezneškodniť mlsné jazýčkyminimalizovať súrodenecké potyčkyprejaviť autorituako malým dravcom pristrihnúť krídlastanoviť primerané vreckové, večierku a výhodyprevziať velenie v rodinea ešte oveľa viac príkladov zo skutočného života, otázky na konci kapitoly a diskusný sprievodca pre individuálne alebo skupinové využitie. Kniha Jak vychovať děti a nepřjít o rozum je vhodné čítanie pre rodičov, učiteľov a iných ľudí, ktorí sa starajú o deti.Po svete bolo vytlačených viac ako milión výtlačkov a toto dielo sa stalo bestsellerom.

Vypredané

9,26 €

Harmonie v manželství
Harmonie v manželství

Kevin Leman

Tajemství intimního života. Toužíte po aktivním a naplněném sexuálním životě? Můžete zakoušet nádhernou harmonii v sexuálním životě. V knize Harmonie v manželství psycholog a odborník v oblasti rodinných vztahů Dr. Kevin Leman tvrdí: Jestliže vy a váš životní partner budete spolupracovat jako tým, dokážete vytvořit nejúžasnější harmonii, jakou jste kdy zažili! A vše, co k tomu potřebujete, je cvik… a správný přístup, říká Kevin Leman. Sex vyjadřuje kvalitu celého vašeho milostného života, nejen spojení vašich těl. Tak proč neodložit zábrany a nevěnovat svému životnímu partnerovi nejlepší možný dárek – stát se manželkou či manželem, pro které je sex potěšním?Jste-li ochotni na sobě pracovat kvůli tomu, abyste vytvořili nejlepší manželství, jaké si dokážete představit, pak je tato kniha určena vám. Nabídne vám rady i podněty k přemýšlení, pomůže vám správně začít vaše manželství a nebo přejít od jednotvárné rutiny k vzrušujícímu vztahu. Ke knize jsou připojeny odpovědi na otázky, které jste vždy chtěli položit.

Vypredané

9,65 €

Sourozenecké konstelace
Sourozenecké konstelace

Kevin Leman

Aktualizovaná a rozšířená verze bestselleru o výchově sourozenců v rodině. Autor s vhledem a humorem nabízí čtenářům fascinující a často úsměvný pohled na to, jak pořadí ve skupině sourozenců ovlivňuje osobnost, manželství a vztahy, výchovný styl, kariéru a děti. Pořadí mezi sourozenci výrazně formuje způsob interakce s ostatními, ať už doma, nebo na pracovišti. Autor naznačuje, jak lze tyto hluboce zakořeněné tendence překonat. Kromě dalších výrazných změn textu a jeho struktury přináší aktualizovaná verze knihy například výsledky posledních výzkumů, podrobněji se zabývá „superprvorozeným“, tedy jedináčkem, přináší dotazníky a kontrolní otázky pro každou skupinu, uvádí nové kazuistiky, výčty a shrnutí. Kevin Leman je americký psycholog a publicista, autor mnoha úspěšných populárně naučných knih, je otcem pěti dětí a dvou vnoučat a žije se svou rodinou v Tusconu v Arizoně.

Vypredané

16,36 €

Prvorozený: výhoda, či handicap?
Prvorozený: výhoda, či handicap?

Kevin Leman

Jste přepracovaní. Máte velké plány a sny. Hodně toho od sebe vyžadujete. Nikdo na vás není přísnější než vy. Jako ten, kdo přirozeně hýbe a otřásá světem, udáváte krok a získáváte ceny. Vždycky jste udělali, co se od vás očekávalo – a samozřejmě, kvůli tomu, co udělal mladší sourozenec, jste se do problémů dostávali vy. Prvorozenectví si vybírá vysokou daň. Máme však pro vás dobrou zprávu: nemusí to tak být. Můžete se v každé oblasti svého života naučit používat schopnosti prvorozeného ke svému nejlepšímu prospěchu. Autor v této knize ukazuje, jak toho dosáhnout.

Vypredané

9,80 €

Ženy, které se příliš snaží
Ženy, které se příliš snaží

Kevin Leman

Naprosté vyčerpání, ztráta sebeúcty, falešné pocity viny. Tato kniha je pro ženu, která unavená z toho, jak se štve, jak se snaží, aby všechno fungovalo, a která má pocit, že všechny její vztahy závisí jen na ní. Je určena všem ženám, které touží po větším respektu u benzinové pumpy, u pokladny v samoobsluze, u jídelního stolu a především v ložnici…Je vůbec možné zvládnout vztah, děti, domácnost, práci, která mě naplňuje, realizaci vlastních přání a schopností? Existuje taková žena?

Vypredané

9,65 €

Jsou muži skutečne takoví, jak si myslíte?
Jsou muži skutečne takoví, jak si myslíte?

Kevin Leman

Jak moc ve skutečnosti znáte muže, kteří se objevují ve vašem živote?. Vyznat se v mužích? „Nemožné!“ říkáte si. Ale je to možné… s pomocí Dr. Kevina Lemana. Kniha „Jsou muži skutečne takoví, jak si myslíte?“ zcela změní způsob, jak hledíte na své manželství a svou roli manželky a životní partnerky. Dokonce vám pomůže s výchovou vašeho syna, zlepšit vztah k vašemu otci a lépe vycházet s vašimi spolupracovníky. Pokud jste si někdy kladli otázku: „Proč jen má tak strašné, typicky mužské vlastnosti?“, Kevin Leman vám poví proč a pomůže vám otevřít oči pro báječnou odlišnost světa mužů.

Vypredané

9,66 €

Ani to nejlepší nestačí?
Ani to nejlepší nestačí?

Kevin Leman

Perfekcionismus a jeho důsledky. Pak jste možná nadmíru kritičtí a zápasíte s perfekcionismem. S pozitivní a účinnou strategií, kterou nabízí kniha „Ani to nejlepší nestačí?“, nájdete praktické způsoby, jak zvýšit vlastní sebevědomí a překonat pocity odmítnutí a nedostatečnosti.

Vypredané

10,48 €

Sourozenecke konstelace
Sourozenecke konstelace

Kevin Leman

Titul vyšiel v novom vydaní: Sourozenecké konstelace (2016).Nejen rodičům, ale všem, kteří chtějí porozumět sami sobě, pomáhá kniha pochopit, jakou roli hrají sourozenecké vztahy. Známý psycholog vtipně vysvětluje význam postavení dítěte v rodině a jeho vliv např. na výběr partnera, volbu povolání i všechny další vztahy v životě člověka.

Vypredané

9,15 €

Ženy, přemožte stres
Ženy, přemožte stres

Kevin Leman

…než stres premůže vás. Autor knihy Ženy, přemožte stres Dr. Kevin Leman vo svojej praxi videl už desiatky žien, ktoré prekonali stres. Vo svojom diele s humorom, taktom a s praktickými riešeniami pomáha ženám zvládať stresové situácie v ich živote – dieťa, manžel, práca, domácnosť, peniaze, plány, rozvrhy a rodičovské združenia. Kniha pre každú ženu, ktorá sa chce dozvedieť, ako si začať v pokoji užívať život bez vypätých stresujúcich situácii.

Vypredané

8,63 €

Vést jako pastýř
Vést jako pastýř

Kevin Leman; William Pentak

7 tajemství leadershipu. Dobrý pastýř je obraz, který dnes najdeme snad jen ve starověkých biblických textech. Co se v dnešní době můžeme od dobrého pastýře naučit v oblasti managementu? Překvapivě mnoho. Moudrost, kterou před tisíci lety lidé považovali za přirozené poznání, dnes musíme složitě objevovat. Vydejte se na cestu sedmi prostých a hlubokých principů vedení a naučte se po vzoru moudrých pastýřů lépe pečovat o svůj tým či organizaci.Krátký příběh této knihy vám nezabere příliš času. Přesto zde načerpáte mnoho inspirace a porozumíte hlouběji podstatě vedení.Staňte se i vy dobrým pastýřem, hodným následování.

Vypredané

9,60 €

Jak se naučit říkat NE
Jak se naučit říkat NE

Kevin Leman

Jak vybudovat zdravou sebeúctu. Snaživé ženy, ktoré nevedia povedať nie, a muži, ktorí ich ovládajú... Ťažko hovoríte ľuďom nie? Ste zavalená prácou, domácnosťou či rodinou? Niekto iný s vaším povolením ovláda váš život? Ak ste na niektorú z týchto otázok odpovedali áno, pravdepodobne budete snaživá žena, ktorá sa na svoj úkor snaží každého urobiť šťastným.Ordinácie psychológov sa napriek tomu, že si ženy vybojovali rovnoprávnosť, stále plnia ženami, ktoré nevedia povedať nie, ktoré sa snažia udržať manželstvo nažive a ktoré sa pýtajú, či to ešte stojí za námahu. Mnohé sa cítia ako v pasci, iné sú skleslé, niektoré zúfalé…Táto kniha je určená všetkým ženám, ktoré túžia po väčšom rešpekte na benzínovej pumpe, pri pokladni v obchode, pri rodinnej večeri a najmä v spálni.Dr. Kevin Leman, napísal mnoho titulov zameraných na budovanie vzťahov. Je manželským a rodinným psychológom a konzultantom programu Good Morning, America.

Vypredané

11,43 €

Do pátku bude vaše dítě jiné
Do pátku bude vaše dítě jiné

Kevin Leman

Pětidenní plán pro zvládnutí vašeho dítěte. Chcete mít slušně vychované dítě? Takové, kvůli kterému v obchodě nebudete chtít nepozorovaně zmizet a předstírat, že nejste rodič? Chcete mít charakterní dítě, které se stane silnou osobností?Titul vyšiel aj v slovenčine Päť dní, ktoré zmenia vaše dieťa (2009).

Vypredané

11,93 €

Do pátku bude vaše dospívající dítě jiné
Do pátku bude vaše dospívající dítě jiné

Kevin Leman

Nikdy neí pozdě!. Titul vyšiel aj v slovenčine: 5 dní a váš tínedžer bude iný (2013).Od drzého a náladového k zodpovědnému za 5 dní Znáte toho člověka? - Jí cereálie z velké mísy. - Její pokoj vypadá jako skladiště... v lepším případě. - Před snídaní se třikrát převlékne. - Kdyby se udílela cena za obracení očí v sloup, získal by ji. - Jejím oblíbeným sportem je odmlouvání. - V uších má neustále sluchátka. Dokáže psát SMS jako ztřeštěný datel, zatímco se dívá na seznamovací reality show, poslouchá svou oblíbenou hudbu a dělá domácí úkol. - Někdy si myslí, že vy, rodič, jste to nejhloupější stvoření, jaké kdy chodilo po této zemi.Blahopřeji! Máte doma dospívajícího. Váš život se navždycky změnil (to už víte). Ale může to být lepší, než se vám kdy snilo. Za to vám ručím.

Vypredané

12,32 €

Do pátku bude váš život jiný
Do pátku bude váš život jiný

Kevin Leman

Pětidenní plán pro změnu vašeho života. Kolikrát jsme se snažili změnit své návyky, abychom pak zjistili, že změnit sebe je ještě mnohem těžší než snažit se změnit někoho jiného? To, co bestseller Do pátku bude vaše dítě jiné udělal pro rodiny a Do pátku bude váš manžel jiný udělal pro páry, udělá kniha Do pátku bude váš život jiný pro jednotlivce. Dr. Kevin Leman se svým charakteristickým smyslem pro humor a srozumitelnou psychologií provede čtenáře jejich osobním pětidenním akčním plánem.Kniha vyšla aj v slovenčine: 5 dní, ktoré Vás zmenia (2011).

Vypredané

10,48 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Alžbeta, pred 2 dňami

Pre nás jeden z najlepších internetových obchodov na Slovensku.

userAvatar

Martina, pred 4 dňami

Široký sortiment, skvelé ceny a rýchle dodanie.

userAvatar

Gabriela, pred 6 dňami

Vybavenie objednávky bolo rýchle. Komunikácia na profesionálnej úrovni. Perfektne zabalené. Odporúčam !

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk