Rieka Života

(2 produkty)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Posledné kusy
CD: Všetko tvoríš nové
CD: Všetko tvoríš nové

Rieka Života

Prinášame nový CD album živých chvál misijného spoločenstva Rieka Života v Podolínci s názvom Všetko tvoríš nové. Prvú audiokazetu pod názvom Piesne chvál vydalo toto spoločenstvo v roku 1994 a nie nadarmo je označované za jedného z priekopníkov modlitby zvelebenia či chvál na Slovensku.Nový, siedmy album v poradí bude obsahovať 12 piesní (takmer 80 minút živých chvál), ktoré, veríme, opäť rozlejú Božiu rieku života po celej krajine. Celkovo tak počet dosiaľ vydaných piesní presiahne úctyhodnú stovku a väčšina z nich sa natrvalo udomácnila nielen v kostoloch a spoločenstvách, ale aj v autorádiách a v mnohých rodinách naprieč Slovenskom. Ani tentoraz nebude chýbať notový a akordový spevník v tlačenej aj elektronickej podobe. Album je výsledkom spolupráce zrelej chválovej generácie Rieky a mladého chválového vína Piaru z Prievidze a dúfame, že prinesie kvalitné a chutné ovocie. Zoznam piesní: 1. Všetko tvoríš nové 2. Nad vrchmi a oceánmi 3. Som Božím dieťaťom 4. Chcem navždy rásť 5. Otec milosrdný 6. Ukrytý v náručí 7. Ako zrnko oceán 8. Dýchaj na mňa 9. Kto som ja? 10. Stačí len jediná 11. Lebo Tvoje milosrdenstvo 12. Baránok

Skladom

13,48 €

Posledné kusy
Všetko tvoríš nové - spevník
Všetko tvoríš nové - spevník

Rieka Života

spevník k CD albumu s rovnomenným názvom. Všetko tvoríš nové je notový a gitarový spevník k rovnomennému CD albumu chvál misijného spoločenstva Rieka Života.Obsah notovej i gitarovej časti: Ako zrnko oceánBaránokDýchaj na mňaChcem navždy rásťKto som ja?Lebo Tvoje milosrdenstvoNad vrchmi a oceánmiOtec milosrdnýSom Božím dieťaťomStačí len jedináUkrytý v náručíVšetko tvoríš novéautor notového zápisu: Lukáš Zubajautor gitarového zápisu: Peter Zamkovský

Skladom

10,57 €

2CD: Dávam všetko
2CD: Dávam všetko

Rieka Života

live!. Dotlač úspešného dvojalbumu live chvál, ktoré nahralo a naspievalo spoločenstvo Rieka Života spolu s Calvary a Dom Júdov, na živom koncerte 11. júna 2005 v Mestskej hale v Prešove.K projektu sa pripojili ľudia s medzinárodného projektu "Creativity of Creation" a samozrejme všetci prítomní, ktorí sa v ten deň zišli v Prešove chváliť Boha.

Vypredané

9,70 €

CD: Neopustíš
CD: Neopustíš

Rieka Života

Misijné spoločenstvo Rieka Života nahrala po predchádzajúcich (Daj sa mi napiť, Dávam všetko) nové CD Neopustíš s piesňami zvelebenia. Komu sa páčil predchádzajúci album z Lajfu bude príjemne prekvapený ako sa Rieke podarilo zachytiť hĺbku a modlitbu dvanástich, veríme, že čo najskôr hitov zvelebenia, ktoré Vám pomôžu priblížiť a prežiť Božiu vernosť a lásku k nám.Aj toto nové CD a každá z týchto piesní, hovorí o Bohu, ktorý plní sľuby, ale tiež o vernosti a vytrvalosti na spoločnej ceste za Pánom. (o. Michal Zamkovský)Zoznam piesní:Síl nám pribúdaPoďme chváliť HoNádherný BohVšetko to čo chcemTúžim ľúbiť ŤaNežne zlomenýAlelujaZvelebený PánV úžase a chváleVládcaNeopustíšNaplň maPríloha: spevník vo formáte pdf s textami piesní a akordami (12 strán).

Vypredané

8,72 €

CD + DVD: Smiem
CD + DVD: Smiem

Rieka Života

Nové CD Rieky Života je tu! CD Smiem vzniklo ako živá nahrávka modlitby zvelebenia misijného spoločenstva Rieka Života v kláštore redemptoristov v Podolínci. Obrazový záznam z tejto modlitby sa nachádza na priloženom DVD, na ktorom nájdete klipy k vybraným piesňam a film o spoločenstve, ktorým sa zakončuje DVD séria o Zvelebení z dielne Rieky Života.Album Smiem obsahuje:- 13 piesní + 1 bonusovú pre deti.CD obsahuje 62 minút hudby.DVD obsahuje 80 minút videa. Na bonusovom DVD nájdete 5 klipov k vybraným novým piesňam, film o našom spoločenstve "Zvelebenie ako rieka" a film o nahrávaní albumu "Dozrel čas".Zoznam piesní: Poďte a pozriteTeraz vchádzašDaj mi výhľadŽijemPrebuď maBlízkyKráľ pokornýchSymfónia nebaPonesieš maPastierSkalou siJedinečnýSmiemZáchranár (bonus na DVD)

Vypredané

11,54 €

DVD - John Eldredge
DVD - John Eldredge

Rieka Života

Zvelebenie ako plod ticha a samoty. Misijné spoločenstvo Rieka Života prináša druhý diel zo série DVD o zvelebení. Má názov Zvelebenie ako plod ticha a samoty. Je to dokument z nedávnej návštevy Johna Eldredge na Slovensku a v našom spoločenstve.John Eldredge študoval herectvo, a tak je jeho záľuba v klasickej literatúre pochopiteľná. Jeho ďalšou láskou je príroda. No určite najväčšou Johnovou vášňou je srdce. Svoj život zasvätil hľadaniu Božieho srdca a prebúdzaniu i oslobodzovaniu srdca človeka. Jeho knihy uchvátili srdcia mnohých kresťanov i neveriacich. Dokonca aj na Slovensku vychádzajú v neuveriteľných nákladoch.Určite poznáte jeho knihy – Očarujúca, Divoký v srdci, Posvätná Romanca, Veľký príbeh, Cesta túžby… Je ženatý a spolu so Stasi vychovávajú troch synov. Býva v Colorade na okraji divočiny a medvede mu občas nazerajú do okien.

Vypredané

7,28 €

DVD - Jeremy Riddle
DVD - Jeremy Riddle

Rieka Života

Zvelebenie ako ovocie kríža. Piaty diel zo série DVD o zvelebení má názov Zvelebenie ako ovocie kríža. Je to hudobný dokument z návštevy Jeremyho Riddla (Bethel Church Redding CA) na Slovensku počas celobratislavských misií 2010.Jeremy Riddle vyrástol v spoločenstve Vineyard. V súčasnosti vedie modlitby chvál a zvelebenia v cirkevnom spoločenstve Bethel v kalifornskom Reddingu. S manželkou Katie majú päť roztomilých detí. Po štyroch rokoch koncertovania a verejnej služby zistil, že jeho srdce ožíva skôr v komornej a intímnejšej atmosfére modlitby, kde sa dôraz nekladie na uspokojenie publika a vypredané haly, ale na hlboké stretnutie s Bohom.Jeho piesne vytvárajú priestor, ktorý ľuďom pomáha nanovo sa Bohu odovzdať ako obeta chvály. Na Slovensku sú známe jeho piesne Nežne zlomený, V úžase a chvále, Poďte a pozrite.

Vypredané

7,28 €

DVD - Terl Bryant
DVD - Terl Bryant

Rieka Života

Zvelebenie ako tlkot srdca. Štvrtí diel zo série DVD o zvelebení má názov Zvelebenie ako tlkot srdca. Je to hudobný dokument z dvoch návštev Terla Bryanta na Slovensku - v Podolínci a v Bratislave (počas Bratislavských misií).Terl Bryant – vysoko uznávaný bubeník a perkusionista, ktorý spolupracoval s mnohými veľkými umelcami ako Led Zeppelin, Faith Hill, Matt Redman, Steve Taylor, Martin Smith (Delirious?) a mnoho ďalších. Je zakladateľom medzinárodnej siete bubeníkov Psalm Drummers (www.psalmdrummers.org).Terlovo posolstvo privádza poslucháčov bližšie k srdcu Boha a prináša cenné povzbudenie cez lásku k bubnovaniu a vieru v Ježiša Krista. Terl a jeho manželka Jules píšu a produkujú hudbu a majú spolu šesť detí.

Vypredané

7,28 €

DVD - Scott Underwood
DVD - Scott Underwood

Rieka Života

Zvelebenie ako životný štýl. Misijné spoločenstvo Rieka Života prináša prvý diel zo série DVD o zvelebení. Je to dokument z dvoch návštev Scotta Underwooda v spoločenstve.Scott Underwood je Američan z Kalifornie. Je ženatý a má tri deti. Vyučuje stredoškolákov matematiku. Patrí medzi najznámejších skladateľov a hudobníkov v oblasti chvál a zvelebenia 90 - tych rokov. Svoje dary viesť ľudí k Bohu prostredníctvom hudby realizoval predovšetkým v rámci cirkevného spoločenstva Vineyard (Vinica). Na Slovensku sa často spievajú jeho piesne Aleluja, sláva a Svätosť je (Vezmi si moje srdce).Rieka života je misijné spoločenstvo laikov, kňazov a zasvätených pri kláštore Redemptoristov v Podolínci, ktoré sa snaží o život s Bohom naplno – v modlitbe, službe a každodennom živote.Film + bonus: 60minút

Vypredané

7,28 €

DVD - Kathryn Scott
DVD - Kathryn Scott

Rieka Života

Zvelebenie ako surfovanie na Božej vlne. Tretie DVD má názov Zvelebenie ako surfovanie na Božej vlne. Je to hudobný dokument z návštevy Kathryn Scott v našom spoločenstve v roku 2009.Pieseň Hungry (Hladný), ktorá ovládla celý svet, napísala Kathryn doma na materskej v jedno upršané ráno po prebdenej noci pri dcérach ako výkrik srdca k Bohu. Ako sama hovorí, nikdy si nemyslela, že táto modlitba prekročí prah ich spálne.Film+ bonus+ klip LajF2005: 47minút.

Vypredané

7,28 €

Láskou zlomení - Spevník
Láskou zlomení - Spevník

Rieka Života

Tento spevník piesní zvelebenia obsahuje aranžmá pre spev, klavír a gitaru piesní vydaných na CD Dávam všetko.

Vypredané

2,48 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Alena, pred 1 dňom

Spokojnosť

userAvatar

Monika, pred 1 dňom

Pekne a bezpečne( nepoškodí sa) zabalený tovar, rýchle dodanie.

userAvatar

Michal, pred 2 dňami

Zásielka prišla v poriadku, hlavne rýchlo a spoľahlivo …

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk