Bl. Alfonza Mária Eppingerová

Bl. Alfonza Mária Eppingerová

(4 produkty)

Blahoslavená Alfonza Mária Eppingerová, vlastným menom Alžbeta, sa narodila 9. septembra 1814 v Nie...

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Posledné kusy
Novéna k blahoslavenej Alfonze Márii za záchranu nesmrteľných duší
Novéna k blahoslavenej Alfonze Márii za záchranu nesmrteľných duší

Blahoslavená Alfonza Mária Eppingerová od útleho detstva pociťovala povolanie zasvätiť svoj život Bohu. Kvôli neľahkým rodinným podmienkam to však spočiatku nebolo možné, no napokon vďaka mystickým zážitkom spoznala, že má založiť vlastnú kongregáciu. Je zakladateľkou Kongregácie sestier Najsvätejšieho Spasiteľa a jej život je živým svedectvom a povzbudením do ohlasovania evanjelia v každom čase. Novéna k blahoslavenej Alfonze Márii za záchranu nesmrteľných duší je prostriedkom vyprosovania mnohých milostí pre tých, ktorí to najviac potrebujú - pre ľudí na okraji spoločnosti a na míle vzdialených od Krista.

Skladom

1,46 €

365 myšlienok blahoslavenej Alfonzy Márie Eppingerovej
365 myšlienok blahoslavenej Alfonzy Márie Eppingerovej

Blahoslavená Alfonza Mária Eppingerová mala obrovskú túžbu, aby svet spoznal utrpenie Ježiša na kríži pre spásu sveta. Založila Kongregáciu sestier Najsvätejšieho Spasiteľa a posolstvo kongregácie sa veľmi rýchlo rozšírilo do sveta, získala svoje nasledovníčky a pôsobí vo vyše desiatich krajinách sveta, vrátane Slovenska. V knihe 365 myšlienok blahoslavenej Alfonzy Márie Eppingerovej nájdete veľmi jednoduché a stručné myšlienky na každý jeden deň v kalendárnom roku, ktoré povzbudia, upokoja či prinútia sa zamyslieť nad vlastným životom. Odkaz publikácie je však úzko spätý so životom blahoslavenej - oči treba mať vždy upriamené na Krista.

Skladom

4,75 €

Krížová cesta za kňazov s blahoslavenou Alfonzou Máriou Eppingerovou
Krížová cesta za kňazov s blahoslavenou Alfonzou Máriou Eppingerovou

Alfonza Mária Eppingerová bola jednoduchým dieťaťom, ktoré v rodine podľa vzoru svojich rodičov nadobudlo veľkú úctu ku kňazom a kňazstvu. Dobrá mravná a náboženská výchova, dialógy s rodičmi, spoločné modlitby i účasť na živote farského spoločenstva značne ovplyvnili vývoj jej myslenia. V dospelosti všetky utrpenia a bolesti obetovala za posvätenie kňazov.Publikácia Krížová cesta za kňazov s blahoslavenou Alfonzou Máriou Eppingerovou obsahuje samotnú pobožnosť krížovej cesty, ale aj litánie k blahoslavenej Alfonze Márii a informácie o jej živote, rady a odporúčania Alžbety pre kňazov a ďalšie.„Kňaz je ustavičný zázrak, osobitne keď slúži svätú omšu a vysluhuje sviatosti.“ - blahoslavená Alfonza Mária Eppingerová

Skladom

2,42 €

Príhovory blahoslavenej Alfonzy Márie Eppingerovej
Príhovory blahoslavenej Alfonzy Márie Eppingerovej

Príhovory blahoslavenej Alfonzy Márie Eppingerovej prenikajú priamo do duše každého človeka, ktorý otvorí túto knihu. Pokorná a jednoduchá sestra poukazuje cez tieto slová na to, ako žiť pre Krista a ako formovať svoje srdce, aby sa priblížilo nášmu Pánovi. „Vo všetkom, vždy a všade vidím len Boha, Boha samého."

Skladom

4,75 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Anna, pred 1 dňom

Zachej vždy promptne vybaví a odošle objednávku. Veľmi ochotná a ústretová komunikácia.

userAvatar

Andrea, pred 2 dňami

Skúsenosti mám veľmi dobré s objednaním aj s doručením, odporúčam všetkým. Veľmi spoľahlivé internetové kníhkupectvo, ďakujem Andrea.

userAvatar

Daniela, pred 3 dňami

Majú u mňa 100 percentnú prácu.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk