Sv. Martin

Sv. Martin

(8 produktov)

Svätého Martina z Tours si každý pamätá buď z pranostiky, kde chodí na bielom koni, alebo ako vojaka...

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Novinka
Svätí
Svätí

Charlotte Grossetete

15 výnimočných ľudí. Od svätého Petra až po Matku Terezu.. Fakty a zaujímavosti zo života svätýchPôsobivé príbehy uzdravenia, šťastné náhody aj neustála snaha o mier - v knihe Svätí sa dozviete, čo ste možno ešte nevedeli o známych aj tých menej známych svätcoch. Životné príbehy pätnástich výnimočných ľudí dopĺňajú modlitby, portréty pripomínajúce ikony a komiksové strany, ktoré vám prezradia veľa nového a priblížia osudy osobností od svätého Petra až po Matku Terezu.Prostredníctvom živých príbehov, komiksov, historických faktov a modlitieb spoznáte životy týchto svätých:svätý Petersvätý Martinsvätá Genovévasvätá Otíliasvätý František z Assisisvätý Ľudovítsvätá Jana z Arkusvätý Ignác z Loyolysvätá Terézia z Avilysvätý Vincent de Paulsvätý Ján Boscosvätá Bernadeta Soubirousovásvätá Terézia od Dieťaťa Ježišasvätý Maximilián Kolbesvätá Terézia z Kalkaty

Očakávame

16,39 €

Svätý Martin
Svätý Martin

Wilhelm Hünermann

Životný príbeh svätého Martina. V knihe Svätý Martin autor opisuje život a neotrasiteľnú vieru mladého muža z pohanskej rodiny. Martin je jednou z najvplyvnejších postáv raného kresťanstva, a každý si ho pamätá ako muža s plášťom, ktorého polovicu daroval žobrákovi. No Martin bol aj dôstojníkom légie, (Martin – bojovný) apoštolom Galie a jazdcom milosrdenstva, ktorý na cestách svetom hlásal vieru činom aj skutkom.

Skladom

7,76 €

Martin
Martin

Sabina Stadtfeldová

Každý rok 11. novembra oslavujeme sviatok svätého Martina z Tours. Ale kto to vlastne bol?Ako mladý sa stal na žiadosť svojho otca vojakom. Nevidel žiadny dôvod, prečo by mu jeho povolanie malo brániť byť poctivým, oddaným kresťanom. No svätého Martina poznáme vďaka mnohým slávnym obrazom, na ktorých dáva polovicu svojho plášťa žobrákovi.Štedrosť, ochota a láskavosť – to boli hlavné a najkrajšie Martinove vlastnosti. Kniha Martin je stručným sprievodcom jeho života. Od mladého vojaka k biskupovi – Martin je pre nás aj po toľkých rokoch vzorom.

Skladom

2,91 €

Obrázok: Modlitba k svätému Martinovi
Obrázok: Modlitba k svätému Martinovi

374/225. Laminovaný obrázok s modlitbou.„Svätý Martin, oroduj za nás, aby sme sa stali vierohodnými učeníkmi milosrdného Krista...“Rozmer: 6 x 9,5 cm.

Skladom

0,24 €

Magnetka: Svätý Martin
Magnetka: Svätý Martin

374. Magnetka s motívom svätého Martina, ktorý podáva kúsok svojho plášťa chudobnému. Magnetka má rozmer 7,4 x 4,8 cm.

Skladom

1,26 €

Magnetka: svätý Martin - farebná
Magnetka: svätý Martin - farebná

Z002. Magnetka s farebným obrázkom svätého Martina. Magnetka má rozmer 8 x 5,4 cm.

Skladom

1,16 €

Posledné kusy
Obraz na plátne: svätý Martin (30x20)
Obraz na plátne: svätý Martin (30x20)

Obraz s rozmermi 30 x 20 cm znázorňujúci svätého Martina na koni. Ide o reprodukciu obrazu, ktorý je vytlačený na plátne.

Skladom

14,45 €

Posledné kusy
Obraz na plátne: svätý Martin (40x30)
Obraz na plátne: svätý Martin (40x30)

ZOP-A3. Obraz s rozmermi 40 x 30 cm znázorňujúci svätého Martina na koni. Ide o reprodukciu obrazu, ktorý je vytlačený na plátne.

Skladom

24,15 €

Ako sa svätý Martin podelil o svoj plášť
Ako sa svätý Martin podelil o svoj plášť

Marlene Fritsch

"Martin sa pozrel von na zúriacu metelicu. Och, to bude chladná noc, pomyslel si. Martin je rímsky vojak a dnes má nočnú hliadku pri mestskej bráne. O chvíľu musí odísť do služby..."Krásne ilustrovaná kniha Ako sa svätý Martin podelil o svoj plášť rozpráva príbeh o jednom statočnom vojakovi, ktorý sa stal svätým. Ako? Tak, že pomohol úbohému žobrákovi, aby nezamrzol od zimy. Pánovi Ježišovi sa tento jeho skutok veľmi páčil a neskôr sa Martinovi prisnilo, že to bol sám Kristus, s kým sa podelil o svoj plášť.Kniha príbeh hovorí jednoducho a je písaná veľkými písmenkami - presne tak akurát na čítanie pre prváčikov.

Vypredané

6,69 €

Maľovanka - Svätý Martin
Maľovanka - Svätý Martin

Zdenko Tkáčik

Táto maľovanka chce deťom priblížiť život svätého Martina, ktorý sa vydal po ceste za Ježišom. V rámci maľovanky nájdete aj trojstranový text: Život sv. Martina z Tours, príhovor pre deti od bratislavského arcibiskupa Stanislava Zvolenského a modlitbu k sv. Martinovi.

Vypredané

1,46 €

Svatý Martin - rytíř milosrdenství
Svatý Martin - rytíř milosrdenství

Wilhelm Hünermann

Románově zpracovaný životopis sv. Martina z Toursu (asi 315–397) čtenáře zavede do období raného konstantinského křesťanství v Říši římské. Syn vznešeného tribuna se skrze otroky sbližuje s křesťanstvím, od slibně počínající vojenské kariéry ho poznávání a naplňování evangelia do písmene přivádí ke kněžství, k poslání apoštola, k svatosti.Historické postavy v konkrétních událostech, boj proti bludným naukám, budování základů naší dnešní civilizace, stálá konfrontace žitého křesťanství s dobovou morálkou činí knihu čtenářsky přitažlivou

Vypredané

5,82 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

PAVOL, 24.3.2024

žiadna

userAvatar

Ľubomír, 20.3.2024

Veľmi dobrý. Zatiaľ nemám zlú skúsenosť

userAvatar

JOZEFÍNA, 19.3.2024

Obchod je nedaleko môjho bydliska, s dlhou otváracou dobou.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk