Knihy o odpustení a zmierení

Knihy o odpustení a zmierení

(6 produktov)

Život bez odpustenia je nepredstaviteľný. Vzťahy sú príliš komplikované a komplexné, nie je možné, a...

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
7 tajomstiev svätej spovede
7 tajomstiev svätej spovede

Vinny Flynn

„Strach je zbytočný. Potrebná je dôvera.“Autor v tejto knihe predstavuje nový prístup k sviatosti zmierenia prostredníctvom 7 kľúčových tajomstiev spovede. Sú to pravdy o veľkej duchovnej kráse, moci a hĺbke tejto sviatosti. Chápanie spovede u mnohých katolíkov je tak úzko zamerané, že im bráni v objavovaní jej skutočnej krásy a hodnoty. Pre mnohých je spoveď len prostriedok, ako si dať veci do poriadku, ako byť očistený od hriechu a opäť plne začlenený do spoločenstva veriacich. No pápež František hovorí, že spoveď je oveľa viac, ako len „ísť do čistiarne“. Je to „stretnutie s Ježišom, ktorý na nás čaká“.Ak ste ešte nezažili vyznanie ako nádherné osobné stretnutie s Ježišom, ak nepoznáte ten pocit ísť na svätú spoveď s rovnakou radosťou a horlivosťou ako na sväté prijímanie, potom je táto kniha presne pre vás. Otvorí vám nové obzory a pozve vás k tomu, aby ste zažili podmanivú cestu osobného uzdravenia a svätosti. Zmení váš život.Kniha je cirkevne schválená.

Skladom
-12%

7,83 €

Mária ma zachránila pred večným zatratením
Mária ma zachránila pred večným zatratením

Steven Scheier

Skutočný príbeh kňaza, ktorý prežil svoj osobný súd. Pastor Scheier zažil klinickú smrť po tragickej dopravnej nehode. Hovorí, ako sa po nehode ocitol na svojom poslednom súde, kde Boh jeho život prirovnal k figovníku, ktorý neprinášal ovocie a tak jeho verdikt znel – odsúdený na večné zatratenie! Ale potom počul ženský hlas – hlas Matky Božej, ktorá sa za neho prihovorila, aby dostal ešte jednu šancu. Mária ma zachránila pred večným zatratením! Je zrejmé, že Boh plánoval pre mňa niečo iné. Kniha je skutočný príbeh kňaza, ktorý prežil svoj osobný súd. Odkedy sa Steven Scheier „vrátil“ na zem, úplne zmenil svoj život. Jeho poslaním je šíriť svedectvo o tom, čo zažil. Pripomínať ľuďom, že peklo skutočne existuje. A že aj kňazi môžu byť odsúdení na večné zatratenie!

Skladom

1,84 €

E-kniha
E-kniha: 7 tajomstiev svätej spovede
E-kniha: 7 tajomstiev svätej spovede

Vinny Flynn

„Strach je zbytočný. Potrebná je dôvera.“Autor v tejto knihe predstavuje nový prístup k sviatosti zmierenia prostredníctvom 7 kľúčových tajomstiev spovede. Sú to pravdy o veľkej duchovnej kráse, moci a hĺbke tejto sviatosti. Chápanie spovede u mnohých katolíkov je tak úzko zamerané, že im bráni v objavovaní jej skutočnej krásy a hodnoty. Pre mnohých je spoveď len prostriedok, ako si dať veci do poriadku, ako byť očistený od hriechu a opäť plne začlenený do spoločenstva veriacich. No pápež František hovorí, že spoveď je oveľa viac, ako len „ísť do čistiarne“. Je to „stretnutie s Ježišom, ktorý na nás čaká“.Ak ste ešte nezažili vyznanie ako nádherné osobné stretnutie s Ježišom, ak nepoznáte ten pocit ísť na svätú spoveď s rovnakou radosťou a horlivosťou ako na sväté prijímanie, potom je táto kniha presne pre vás. Otvorí vám nové obzory a pozve vás k tomu, aby ste zažili podmanivú cestu osobného uzdravenia a svätosti. Zmení váš život.Vinny Flynn je výkonný riaditeľ MercySong Ministries of Healing (služby uzdravovania). Je nadaným hudobníkom, prednášateľom a spisovateľom. Vďaka prednáškam o Božom milosrdenstve, sviatostiach a Otcovej láske sa stal obľúbeným prednášateľom na farských misiách, konferenciách a duchovných cvičeniach.Kniha je cirkevne schválená.

Ihneď na stiahnutie
-15%

7,57 €

Posledné kusy
Evanjelium v centre manželstva
Evanjelium v centre manželstva

Tim Chester

Praktická príručka pre kresťanské manželstvo. Naša kultúra nemá o manželstve vysokú mienku. Na rozdiel od nej Biblia považuje manželstvo nielen za vzácne a celoživotné, ale aj za obraz vzťahu, ktorý je v jadre evanjeliovej správy - za obraz jednoty Ježiša Krista s ľudom, ktorý zachránil.Preto kľúč k skutočnému porozumeniu manželstva leží v správnom pochopení dobrej správy evanjelia Ježiša Krista. Aby sme pochopili, prečo manželstvá majú problémy - a všetky ich majú - potrebujeme pochopiť podstatu nášho hriechu. A aby manželstvá fungovali, potrebujeme pochopiť, ako máme na seba aplikovať pravdu o Božom odpustení a Jeho misiu v dnešnom svete.Táto praktická príručka pre kresťanské manželstvo sa sústreďuje na to, ako evanjelium formuje každodennú realitu života v manželstve. Nadvihuje pokrievku nad mnohými bežnými citlivými miestami, ktorým súčasné dvojice čelia a ukazuje, že správne pochopenie evanjelia vedie k úspešnému, vernému a naplňujúcemu vzťahu.Dr. Tim Chester je riaditeľom The Porterbrook Institute. Je zakladateľom zborov prostredníctvom organizácie The Crowded House v Shef-fielde vo Veľkej Británii. Je autorom vyše tucta kníh.

Skladom

5,72 €

Ona si zvolila uzdravenie
Ona si zvolila uzdravenie

Sydna Massé

Ako nájsť duchovný a emocionálny pokoj po potrate. Túto knihu napísala žena, ktorá sama podstúpila potrat. Prežívala dlho traumu, ale Boh ju vyslobodil a dal jej novú nádej. Obsahuje svedectvá o uzdravení a nádeji. Sydna so súcitom vedie ženy po ťažkej ceste od popierania problémov, hnevu a žiaľu k odpusteniu, zmierneniu a uvoľneniu. Nájdete v nej praktické rady a zdroje pomoci, ako aj povzbudenie a zvesť o nádeji, ktorú možno prijať, no jedine v Ježišovi Kristovi.

Skladom

0,97 €

Posledné kusy
Společenství v Kristově zaslíbení
Společenství v Kristově zaslíbení

Robert Svatoň

Příspěvky k současnému stavu ekumenického dialogu. Předkládaná publikace chce poukázat na to, že ekumenismus zůstává živou skutečností, neboť Kristus svým Duchem stále oživuje touhu po jednotě. Soubor textů, které jsou v knize obsaženy, je rozčleněn do tří skupin: první z nich podává přehled současné situace ve světovém ekumenismu tím, že představuje jeho významné události a důležité otázky; druhá část přináší ekleziologické zakotvení úsilí o jednotu a postuluje tezi, že plodnost ekumenismu bytostně souvisí s obnovou autentického života víry; třetí série příspěvků se věnuje vybraným aspektům českého ekumenismu a snaží se vystihnout prvky, které zůstávají v paměti místní církve jako živé podněty pro ekumenické „dnes“.

Skladom
-30%

8,05 €

Satanova návnada
Satanova návnada

John Bevere

Vyslobodenie zo smrteľnej pasce zranenia a pohoršenia. Uniknite zo smrtiacej pasce diabla!Kniha Satanova návnada odhaľuje tie najčastejšie návnady Nepriateľa, ako nás odlúčiť od Božej ochrany: pohoršenie,zranenie,neodpustenie. Väčšina ľudí ktorých zláka hriech, si to ani neuvedomujú. Hriech sa stal silnou súčasťou života každého z nás. So zlom sa stretneme všade, no je iba na nás, či to ovplyvní náš vzťah s Bohom. Naša odpoveď bude určovať našu budúcnosť.Satanova návnada je ďalším bestsellerom Johna Bevere a ukazuje v nej, ako uniknúť z diablovej pasce. To najlepšie, čo nám život ponúka, je náš ničím neobmedzený vzťah s Bohom. Jediné, čo nám stojí v ceste je hriech. Nenechajme sa zmiasť nástrahami diabla, ale žime svoj život v blízkosti Najvyššieho. Kniha taktiež obsahuje podnety na diskusiu a modlitby za konkrétne oblasti duchovného života.

Vypredané

6,31 €

Pravá tvár lásky
Pravá tvár lásky

Dan B. Allender; Tremper Longman III

Objavte pravú tvár lásky a začnite odvážne milovať. Učili nás, že láska je milá. Odpúšťanie a zabúdanie. Podriadenie sa túžbam druhých. A predsa láska, ktorú nám ukázal Ježiš Kristus nemá nič so správaním alebo nepodmieneným prijatím. Naopak, láska je rozumná. Láska je rušivá. Láska je odvážna. To znamená, že spoločnosťou neprijateľná. Ak máte pocit, že ste druhé líce nastavovali toľkokrát, že sa vám z toho točí hlava, prišiel zrejme čas na to, aby ste sa zamysleli nad tým, čo to znamená milovať. Pretože v láske, ktorá len prijíma ľudí takých, akí sú, nie je nič oslobodzujúce. Autori v knihe Pravá tvár lásky vykresľujú agresívnu, zanietenú moc skutočnej lásky. Nie je o tom, ako vychádzať s ostatnými; odvážna láska hovorí o bizarnej možnosti významnej zmeny vzťahov v rodine, medzi priateľmi, spolupracovníkmi – dokonca aj nepriateľmi. Spoznajte rozdiely medzi láskou k zlému človeku, bláznovi či normálnemu hriešnikovi. Čo znamená „ctiť“ zlého rodiča?Prečo hnev väčšinou trvá dlhšie ako odpustenie?Ako milovať človeka, ktorý nás zneužíva, aby nám neublížil ešte viac?Ako môže túžba po odplate zastúpiť lásku?

Vypredané

3,40 €

Když promiň nestačí
Když promiň nestačí

Gary Chapman; Jennifer Thomasová

Revidované vydání titulu Pět jazyků omluvy. Vzťahy sú krehké. Veľmi krehké. A keď sa poškodia, či už z nejakého vážneho dôvodu, alebo len z podráždenia, je ťažké dať ich znova dokopy. Veď aj: Priateľstvo je zlatá niť a keď sa pretrhne, dá sa znova zviazať. Ale uzol zostane. Aby sa veci dali do poriadku, niekedy nestačí povedať len ,,prepáč.“Úspešný autor mnohých bestsellerov Dr. Gary Chapman a Jennifer Thomasová spojili svoje talenty dovedna a napísali prelomovú štúdiu o tom, ako dávať a prijímať ospravedlnenia.Nie je to len otázka vôle, ak hovoríme ,,Je mi to ľúto.“ Niekedy je to aj preto, že si chceme udobriť tých, ktorých máme radi a záleží nám na nich.Kniha Když “promiň“ nestačí vám pomôže zistiť, prečo nám niektoré ospravedlnenia pomôžu vyčistiť cestu pre emocionálne uzdravenie, zmierenie a slobodu, zatiaľ čo niektoré vzťahy ešte zhoršia.

Vypredané

8,24 €

Rodina žije z lásky
Rodina žije z lásky

Jiřina Prekopová

Pravidlá pre láskyplné spolužitie. Najnovšia kniha známej psychologičky vychádza z jej dlhoročnej praxe ako aj zo skúseností s projektom Škola lásky v rodine. Hoci sa dnes rozpadá oveľa viac rodín ako v minulosti, nemusí to tak byť. Dôvody problémov sú rozmanité, podľa autorky je hlavnou príčinou to, že sme zabudli na zákony lásky.Vo svojej knihe predstavuje desať prikázaní, aby láska v rodine mohla prekvitať.Vychádzajú z prirodzených zákonov života, akými je rešpektovanie rodičov, ale aj poradia narodenia detí. Každý člen rodiny by mal mať miesto v jej systéme, ako aj príležitosť vyjadriť tvárou v tvár akékoľvek pripomienky.Nápad na jej napísanie knihy vznikol po prednáške, kde rozprávala o nezmyselnosti telesných trestov, ako aj o tom, aké kruté je deti trestať odopieraním lásky.V priebehu času sme zabudli na najužitočnejšie pravidlá harmonického spolužitia a aj keď sme sa ich nenaučili od svojich rodičov, môžeme sa k nim vrátiť. Autorka ukazuje, ako konflikty pomocou empatie spracovať a premeniť na vzájomnú lásku.

Vypredané

9,65 €

Zpověď? Ne!
Zpověď? Ne!

Miloš Szabo

Nechci! Neumím! Nezvládnu to!. Kniha nielen pre kresťanov, ale aj pre hĺbavých čitateľov, ktorí sa zaujímajú o náboženské a filozofické otázky. Otec Miloš Szabo sa vo svojom diele Zpověď? Ne! obracia ku všetkým, zvlášť k mladým ľuďom, a píše úprimne o Bohu aj o svojich pochybnostiach pri hľadaní viery. Kniha je napísaná formou rozhovorov. V kapitolách: Život, to je (parádní) jízda!Jak Boha získat pro demokracii (resp. pro sebe)Trapná hra (nejen) o jablkoJako i my odpouštíme (dokonce i sobě)Schéma zpovědi....oznamuje svoje skúsenosti hlboko veriaceho človeka, a zároveň nadšeného obdivovateľa všetkých moderných hi-fi technológií, počítačov i internetu, ktorý hovorí dnešným jazykom mládeže.

Vypredané

7,36 €

Sviatosti - Pokánie
Sviatosti - Pokánie

Anselm Grün

sviatosť zmierenia. Sviatosť zmierenia sa počas posledných desaťročí stretáva so značnou dávkou kritiky. Paradoxom však je, že rastie záujem práve o ňu. Otec Anselm Grün chápe sviatosť zmierenia ako ponuku Boha na uzdravenie duše a nie ako povinnosť, ktorú musím robiť.Človek by sa mal naučiť láske a odpusteniu v spovednici priamo u Boha a od Boha. Ide o možnosť nazrieť do hlbín svojho srdca a uznať svoje chyby. Sviatosti - Pokánie je jednou zo súboru kníh Sviatosti, ktoré pomáhajú nazrieť do symboliky a vzniku tejto sviatosti.

Vypredané

4,51 €

Život v usmíření
Život v usmíření

Amedeo Cencini

Autor se v knize zabývá tématem našich „limitů“, tzn. všeho, v čem se projevuje lidská slabost, kterou člověk tak často a rád ignoruje. Naše omezení a slabosti jsou většinou považovány za negativní aspekty lidské osobnosti. Málokdy se na ně díváme z pozitivního hlediska, jež však napomáhá růstu a procesu integrace.

Vypredané

7,37 €

Nič neľutujme
Nič neľutujme

Barry Neil Kaufman

Môže byť umieranie dobrodružstvom?. Skutočný príbeh.Je to veľmi dojemný a víťazoslávny príbeh dvoch rokov, ktoré spolu strávili otec a syn pozerajúc do tváre smrti. Je to príbeh o zmierení za ťažkých okolností, je to skúmanie strachu, ktorý môže roztrhať rodiny na kusy, a odvahy a lásky, ktorá ich môže spojiť dohromady.Autor napísal túto knihu v nádeji, že jeho dobrodružstvo by mohlo slúžiť ako mapa pre všetkých z nás, ktorí máme starnúcich, chronicky chorých alebo zomierajúcich rodičov. Medzi mnohými výzvami, ktorým budeme v živote čeliť, bude medzi tými najväčšími starostlivosť o postaršie matky a otcov (a „dovolenie odísť“), ako aj rodičovská starostlivosť o naše deti.

Vypredané

14,55 €

Zakotvit svůj život v Bohu
Zakotvit svůj život v Bohu

Elias Vella

Rekolekce. Knižní vydání překladu rekolekcí, jež P. Elias Vella konal v České republice roku 1998. Autor zde vytváří na zdravém duchovním základě ucelený systém přednášek, meditací a homilií s cílem vstoupit do společenství s Bohem. Vede čtenáře k uvědomění si své lidské závislosti, k akceptaci vlastní viny, učí odpoutat se od svého hříchu, odevzdat jej Ježíši. Část díla je věnována problému vnitřních zranění a ran, jejich uzdravování skrze Ježíše.

Vypredané

4,46 €

Dvanáct perel pro Ježíše
Dvanáct perel pro Ježíše

Markéta Tomečková (ed.)

Vigilie za počatý lidský život. Benedikt XVI. nás vybízí k modlitbám za ochranu lidského života od početí až do přirozené smrti. V této sbírce modliteb, ve vigilii za počatý lidský život chceme vyprošovat obrácení a Boží milosrdenství pro ty, kdo mají účast na zlech spáchaných na nenarozených dětech, ale též ochranu a bezpečí pro všechny, kdo jsou na životě ohroženi. Jednotlivé perly (perla jednoty, perla růžencová, perla pravdy, perla pokání, perla smíru, perla odčinění, perla modlitby, perla svědectví, perla naděje, perla klanění, perla proseb, perla oběti) se lze modlit dohromady jako vigilii, nebo zvolit jen některé modlitby.Úvodní slovo napsal biskup Mons. Josef Hrdlička.

Vypredané

3,30 €

O tom co je v životě důležité
O tom co je v životě důležité

Józef Augustyn

Na minutu s Józefem Augustynem. Sto krátkých zamyšlení nad tématy z duchovního i běžného života nebo nad aktuálními událostmi (např. nad zavražděním bratra Rogera z Taizé, nad „nesmyslnou“ smrtí mladých při autonehodě apod.), při jejichž četbě si člověk markantněji uvědomí, co je v životě skutečně podstatné. Autor hovoří o Ježíši, modlitbě, svátosti smíření, lásce, srdci člověka, utrpení, kříži, Svatém otci, smrti a mnohém dalším. Upozorňuje, jak je důležité neustrnout, ale chtít lidsky i duchovně růst.

Vypredané

4,54 €

Bolesť krivdy, radosť odpustenia
Bolesť krivdy, radosť odpustenia

Józef Augustyn

Krivda je zvyčajne veľmi bolestnou spomienkou, ku ktorej sa neradi vraciame, nevládzeme ju uniesť, zatláčame ju do podvedomia a snažíme sa na ňu „zabudnúť. Autor nám ponúka možné riešenia na základe skúseností, ktoré získal pri vedení duchovných cvičení podľa sv. Ignáca z Loyoly."Titul vyšiel aj v českom jazyku: Bolest křivdy a radost odpustění (2013).

Vypredané

4,80 €

Spojenci namísto protivníků
Spojenci namísto protivníků

Pavel Raus

Proces manželského a partnerského konfliktu. Jak lze manželský konflikt využít k oboustrannému obohacení.Konflikty jsou nevyhnutelnou součástí každého vztahu. Konflikty jsou nepříjemné, vyčerpávající a únavné. Nemáme je rádi. Konflikty ale také mohou být příležitostí ke zkvalitnění našeho vztahu. Tato kniha popisuje průběh manželského a partnerského konfliktu a snaží se partnerům pomoci úspěšně projít konfliktem tak, aby se jejich vzájemný vztah obohatil.Kniha je vhodná pro ty:- kdo se ve vztahu nacházejí v situacích, kterým nerozumí- kdo jsou vývojem vztahu šokováni a překvapeni- kdo nevidí východisko z nastalé partnerské krize. kdo ztrácí naději, že konflikt lze jednoduše vyřešit- kdo jsou vzájemnými konflikty ve vztahu unaveni- kdo žijí vedle sebe ve zdánlivém klidu, avšak ve vyprázdněném vztahu a nadále se odcizují- kdo uvažují o rozvodu, ale jsou ochotni své rozhodnutí ještě přehodnotit- kdo se rozhodli zůstat spolu a na vztahu pracovat- kdo ještě nedošli do žádné z těchto fází a chtějí se na případný konflikt dobře připravit

Vypredané

10,19 €

Bolest křivdy a radost odpuštění
Bolest křivdy a radost odpuštění

Józef Augustyn

Kdo z nás někdy neprožil nějakou křivdu? Kdo nikdy netrpěl kvůli nespravedlivému jednání druhých? Ublížení a následný pocit křivdy je všelidskou zkušeností. Někteří lidé přikrývají své dětství a dospívání bílými místy zapomnění právě kvůli hlubokým zraněním. Některé křivdy mohou být tak hluboko zakořeněné, že negativně ovlivňují celý náš život, i když třeba s daným člověkem nemáme dávno co do činění.Kniha je věnována všem těm, kteří prožívají své ublížení jako bolestnou ránu. Autor je chce povzbudit, aby se rozhodli otevřeně se s křivdou vypořádat. Podstatou ublížení je vždycky nedostatek lásky. Proto hlavní cestou k vnitřnímu uzdravení bude láska druhého – člověka a Boha. Lidská pomoc, péče a laskavost by měla zraněného doprovázet k objevení zdroje lásky, jímž je Bůh. Vposledku je to jeho nezištná a bezpodmínečná láska, která člověku navrací touhu žít, udušenou zraněními, jaká naše láska utržila od druhých lidí. Velká ublížení v lidské lásce lze uzdravit výhradně ve vztahu k nekonečné Boží lásce. (Józef Augustyn)

Vypredané

5,34 €

Môže Boh netrpieť?
Môže Boh netrpieť?

Karol Jozef Wallner

Táto kniha hovorí o nekonečnej, pre nás nepochopiteľnej láske Boha k nám, ktorý ide tak ďaleko, že namiesto toho, aby nás trestal za hriechy, sám prijíma trest a láskavo nás pozýva, aby sme naše utrpenie ktoré musíme znášať, spojili s jeho utrpením, premenili ho na lásku a tak mali radosť so sv. Pavlom, ktorý píše Kolosanom: „Teraz sa radujem v utrpeniach …“ (Kol 1, 24)

Vypredané

8,08 €

Ako zmierovať Božské Srdce?
Ako zmierovať Božské Srdce?

Milan Hromník

Táto publikácia je praktickou príručkou pre veriacich, ktorí chcú odprosovať Božské Srdce za urážky a hriechy. Obsahuje tri okruhy zmieru: eucharistické formy, ustálené liturgické modlitby, osobné modlitby a obety. Je určená aj rehoľným a laickým spoločenstvám zameraným na úctu k Božskému Srdcu. Tiež je vhodná pre kňazov ako podklad pre kázne na prvé piatky v mesiaci, ako aj na organizovanie foriem zmieru vo farnostiach...

Vypredané

2,42 €

Miláčku, netrap mě…
Miláčku, netrap mě…

Denis Sonet

Titul je dostupný aj v slovenskom jazyku Miláčik, netráp ma...Manželská láska se týká celého člověka a každého dne. Proto je třeba uvažovat o všech aspektech života. Například o komunikaci jako zdroji informací z denního života, o fantazii jako zdroji podnětů pro potřebné změny, ke kterým v průběhu času dochází. Autor využívá své mnohaleté zkušenosti, které získal jako pracovník manželské poradny a nabízí čtenářům odpovědi na jejich otázky, náměty k zamyšlení, nápady a rady pro každodenní manželský život: Oživovat plamen lásky každý den, překonávat krize malé i velké. Komunikovat, abychom měli potřebné informace, a snít, abychom uměli udělat potřebné změny. Chtěl Bůh, abychom spolu žili právě my dva? Co bude, až budeme staří? Text je napsán stručně, srozumitelně, se smyslem pro realitu, ale i s humorem.

Vypredané

6,69 €

Od konfliktu ke smíření
Od konfliktu ke smíření

Jaroslav Šebek

Česko-německé vztahy ve 20. století očima katolické církve. Kniha odkrývá méně známá fakta a události, jež vedly k tragickému rozchodu Čechů a Němců, ale rovněž následné kroky ke smíření a úsilí o uzdravení způsobených ran. Vysídlení Němců mělo rozměr politický, kulturní i duchovní. Autor si klade závažné otázky: Uměli Němci přiznat svůj podíl viny? Chápou Češi poválečné vyhánění Němců jako bezpráví, nebo jen jako logický důsledek válečných hrůz? Jak začala obnova vzájemných vztahů v dobách komunismu a co tyto vztahy upevňuje po listopadu 1989? Jakou roli sehrál v německo-českém smiřování kardinál Miloslav Vlk? Které smírčí iniciativy slavily největší úspěch u mladých lidí a které u obcí, škol a spolků? Došlo vůbec k uzdravení vztahů, nebo je česko-německé sousedství i nadále ohrožováno jedem nacionalismu?"Využijme každou příležitost k tomu, aby si lidé konečně odpustili. Přispějme svým dílem ke smíření a odolávejme všem pokusům o znovuoživení nenávisti.“ (Apel našich biskupů u příležitosti 60. výročí konce 2. světové války) „Smíření je vždy křehký kvítek. Přiznat vinu není lehké, ale ještě těžší je vinu odpustit… Radikální smíření je možné pouze s Boží pomocí, za přímluvy našich svatých zemských patronů a za pomoci takových lidí, jakým je Miloslav kardinál Vlk.“ (Mons. Anton Otte)

Vypredané

9,12 €

Pozitivní psychologie
Pozitivní psychologie

Jaro Křivohlavý

Radost, naděje, odpouštění, smiřování, překonávání negativních emocí. Jedním z nejvýznamnějších trendů současné psychologie je posun ke studiu pozitivních aspektů lidského života. Tento proud současné psychologie je označován jako "pozitivní psychologie". Přestože budí mimořádný zájem odborníků, v češtině dosud o tomto tématu neexistuje knižní publikace. Náš přední odborník podává přehled tematiky studované v rámci tohoto směru se zaměřením na procesy odpouštění a smiřování, jež mají zásadní význam pro porozumění mezilidským vztahům a jejich zlepšování. Pozornost je rovněž věnována práci s negativními emocemi, ale i optimismu, radosti a naději a jejich souvislosti s duševním a tělesným zdravím a dalším tématům.

Vypredané

11,19 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Agnesa, pred 3 dňami

Som stály zákazník Zachej.sk, s výberom tovaru som spokojná, ako členka klubu Zachej mám aj zľavu, ktorá sa prejaví pri platbe za tovar. So službami som spokjná a e-shop ...

userAvatar

Natália, pred 5 dňami

Spokojnosť

userAvatar

Andrea, pred 6 dňami

Nemám

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk