Elist

(17 produktov)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Nové v ponuke
Posledné kusy
Skúšky a priateľstvá zvieratiek
Skúšky a priateľstvá zvieratiek

Vladimíra Sudor

Skúšky a priateľstvá zvieratiek je detská knižka plná veselých rýmovačiek o zvieratkách z dvora. Kniha obsahuje sedemnásť veľmi pekne ilustrovaných príbehov s rôznymi ponaučeniami o hodnote priateľstva, o sile rodiny, o pomoci druhým, a podobne. Autorka knihy Vladimíra Sudor ponúka deťom možnosť osvojiť si zábavnou formou pravidlá slušného správania. Dodajte vášmu dieťaťu sebavedomie a podporte jeho vieru vo vlastné sny. Pri čítaní sa zaručene dobre zabaví celá rodina.Obsah: Koník PejkoHúska ZuzkaMačička ZitaKravička MilkaOvečka KláraJežko LojzkoSliepočka EleonóraPrasiatko KvikPsík FrenkySomárik KlikKuriatkaZajko PrepletajkoKáčer FogoMoriak LeoKocúr FénixGazda HenrySlimák Ferko

Skladom

11,54 €

Vyhradení pre seba
Vyhradení pre seba

Laura Fechová

"Boh nie je len slovo. Boh je láska! Pochopila som to v jedinom momente. Keď si vstúpil do môjho života. Spoznala som lásku, spoznala som teba!"Laura Fechová je autorkou románu Vyhradení pre seba, ktorého hlavnými postavami sú Patrik a Ema. Patrik sa v Eminom živote objavil nečakane a zachránil ju i dieťa, ktoré práve čakala. Ubehli štyri roky a každý z nich si žil vlastný život. Slobodná mama Ema sa stará hlavne o šťastie svojej dcéry. Patrikovi sa síce plnia sny, napriek tomu ešte nedostal to, čo si prial odjakživa. Ich osudy sa však znova pretnú a ani jeden z nich nedokáže odolať volaniu lásky. A za rohom číha minulosť so svojimi tajomstvami...

Skladom

10,27 €

Hakuna Matata
Hakuna Matata

Monika Paločková

(ne)skutočné príbehy lekárky v Afrike. Keď sa pýtate Boha: „Bože, kde si, že je na svete toľko chudoby?“ Boh odpovedá: „A kde si Ty?“ (Vladimír Krčméry)Modeling ma bavil, no môj potenciál nebol využitý ani na 10 %. Práca pre cestovnú agentúru bola síce interaktívna, no volanie po niečom zmysluplnejšom väčšie. Ja a medicína? Nikto v rodine lekár nie je. Zvládnem to? 18-ročná, modliaca sa vo francúzskom mestečku Lourdes cítim nevysvetliteľne silné volanie. Ako lekár sa môžem dostať práve tam, kde viem zúročiť, rozvinúť a ponúknuť všetky svoje talenty. Na vytúžené miesto – pomáhať tam, kde iná pomoc nie je. Medicína bola ťažká. Záchranou mi bola obrovská mapa sveta na stene. Po jej krajinách som prstom chodievala a vravela si: „Vydrž! Keď raz budeš lekár, pôjdeš na všetky tieto miesta. Pôjdeš kdekoľvek Ťa bude treba!“A tak sa začala moja dobrodružná cesta lekárky na rozvojových projektoch: Burundi, Južný Sudán, Albánsko, Keňa. Ja, na misii zažívajúca príbehy písané samotnou Afrikou. Vedela som, že sa s vami o tieto neskutočné zážitky musím raz podeliť. Sama im totižto dodnes nemôžem uveriť.Vraví sa, že ľudia v Afrike ťa naučia viac než ty ich. Musím to potvrdiť. Som šťastná, že prostredníctvom mojej knihy spolu objavíme tajomstvo „hakuna matata“ afrického života. Bude to jazda. Želám ti krásny čitateľský zážitok.

Skladom

22,26 €

E-kniha
E-kniha: Vyhradení pre seba
E-kniha: Vyhradení pre seba

Laura Fechová

Hovorí sa, že čas zahojí všetky rany. Nikdy však nedokáže vymazať pravú lásku. Tá je nezastaviteľná a preberie sa pri jedinom pohľade do známej tváre.Patrik vstúpil do Eminho života nečakane, zachránil ju aj jej ešte nenarodené dieťa. To bolo pred štyrmi rokmi. Odvtedy každý z nich žil svoj vlastný život. Ema ako slobodná mama, ktorá túži iba po šťastí svojej dcéry. Patrik, ktorému sa splnili sny, no predsa nemá to, čo si odjakživa prial. Ich osudy sa pretnú znova a je naozaj ťažké odolať volaniu lásky. Minulosť však číha za rohom. Pomaly sa obom zakráda do sŕdc a odhaľuje tajomstvá, ktoré okolo nich stavajú hradby. Obaja bojujú o to jediné, na čom im záleží – o rodinu.Čo ak sa hradby zrútia? Zvládnu ich upratať alebo ich zavalia? Zvíťazí láska?

Ihneď na stiahnutie
-34%

6,95 €

E-kniha
E-kniha: Vyhradené pre Teba
E-kniha: Vyhradené pre Teba

Laura Fechová

Ema vyrastala obklopená prepychom, túžbou a pýchou svojich rodičov. V jej svete je Boh iba slovo a v srdci preňho nemá zvyšné miesto. Náhly zlom v jej živote nastane potom, ako neplánovane otehotnie. Stavia sa proti nej vlastná rodina, aj priatelia. Riešenie problému vidia v potrate, ktorý Ema rezolútne odmieta. Jedinú možnosť, ktorú vidí je most a rieka, ktorá by v nej utopila všetku bolesť už navždy. Na ten istý most prichádza aj Patrik, ktorému život uštedril hneď niekoľko rán. Ani strata milovaných, či choroba ho však nedokázali zlomiť vo viere a v láske k Bohu, ktorý je jeho najlepším priateľom. Svoju bolesť zaháňa pomáhaním iným, aj keď sa mu to často nevypláca. Túžbu po smrti a hlasnú prosbu o život spojí most. Most, na ktorom Ema nachádza ukrytý kríž s tajomnými a nádhernými listami od samotného Boha. Napriek nevôli ich samých ich osud stále spája dohromady. Začína sa ich cesta za spoznávaním samých seba, hľadaním skutočnej lásky a nádeje, ktorú obaja takmer stratili. Na ceste ich však čaká kopec prekážok a bolestivých úderov. A je len na nich či nestratia odvahu bojovať za svoj vlastný život.

Ihneď na stiahnutie

5,90 €

Ďatelinka
Ďatelinka

Nela Nezábudková

Román Ďatelinka je voľným pokračovaním debutu Dievčatko z kláštora s autobiografickými prvkami, ktorý napísala Nela Nezábudková. Slovo ďatelinka má v diele viacero symbolických významov.V centre diania stojí hlavná hrdinka Nadežda, ktorá začne pracovať ako samostatná pedagogická asistentka. Je to mladé rómske dievča hľadajúce Boha, vlastnú identitu, oporu a prácu, v ktorej by sa mohla realizovať, často však nachádza len rasizmus a chladné prijatie. Nadežda je silná žena a len tak ľahko sa nepodáva nepriaznivým situáciám. Jej fascinujúci príbeh je plný filozofických a humanistických myšlienok. Venuje sa témam, ktoré súčasná spoločnosť akosi nerieši, ba dokonca si pred nimi zakrýva oči. Dočká sa raz Nadežda pochopenia a spravodlivého uznania?

Skladom

8,63 €

E-kniha
E-kniha: Ježko Pichliačik a tajomstvá čarovného lesa
E-kniha: Ježko Pichliačik a tajomstvá čarovného lesa

Ivan Sedlák

Milé deti. Ježka Pichliačika už mnohé poznáte. Malého ježka, ktorý sa lesom rád prechádza a všade nových kamarátov nachádza. Dobro zo seba rozdáva a taktiež ho dostáva. Veď tam, kde si dobro rozdávajú, sa všetci dobre majú. A takto je to v tajomnom čarovnom lese.Dobré zvieratká sa radi majú, vždy si pekne pomáhajú. Vládne im tu múdry kráľ. Spravodlivý panovník, ktorým je dobrý ujo poľovník. Celý rok sa ujo poľovník stará o zvieratká. Či svieti Slniečko, prší, alebo padá sneh. Aby zvieratká mali dostatok krmiva a nič nechýbalo. Ježko Pichliačik so svojimi kamarátmi ujovi poľovníkovi rád pomáha. Ale i svojej mamičke malý ježko rád pomáha. Pretože ju má veľmi rád.

Ihneď na stiahnutie
-42%

6,95 €

Posledné kusy
27 – skutočný príbeh trestanca
27 – skutočný príbeh trestanca

Dušan Debnár

Skutočný príbeh muža, ktorý sa nenechal zlomiť.Ráno bol s milovanou ženou a za pár hodín sa mu život otočil chrbtom. Náhoda či osud? Prečítajte si nefalšovaný pohľad Dušana Debnára na nespravodlivosť, nepochopenie, korupciu a špinavé praktiky v slovenských väzniciach. Odhaľuje krivdy, hľadá odpustenie, pomáha iným a nachádza sám seba. Spoznajte skutočný príbeh trestanca, ktorý prežil vyše štvrťstoročie v niekoľkých slovenských väzniciach počas rôznych politických režimov.“Iným odsúdeným môžem povedať len toľko, aby nečakali na pomoc od ostatných, lebo takto to nefunguje. Musia sa snažiť byť pravdiví, mať dobré úmysly a výsledok sa dostaví. Najhoršie je konštatovanie, že začnú konať až na slobode. Nie, začať musia už vo väzení. Na slobode budú mať len to, čo si zariadia a vybavia vo väzení. Ak sa im dostane do rúk môj príbeh, dozvedia sa, že len tak to môže fungovať. Všetko ostatné je len fantazírovanie, ktoré ich dovedie naspäť do štátneho zariadenia. Aj tento kolotoč sa dá zastaviť. No nemôžu celé dni ležať na posteliach, pozerať televíziu, prechádzať sa bezcieľne po chodbách a viesť nezmyselné rozhovory. Kým žijú, všetko je možné.”

Skladom

10,62 €

Moji kamaráti zo škôlky (pamätníček)
Moji kamaráti zo škôlky (pamätníček)

Peter Hoferek

Moji kamaráti zo škôlky je veľmi pekne ilustrovaný pamätníček, ktorý pripravil Peter Hoferek. Spolu s vaším dieťaťom doňho môžete zaznamenať rôzne podrobnosti o všetkých jeho kamarátoch a pedagógoch, a vytvoriť tak nezabudnuteľné spomienky na blízkych ľudí vášho drobca, na ktorých bude vždy rado spomínať. Pre jedného kamaráta je vyčlenená dvojstránka na zaznamenanie informácií. Dvojstránky obsahujú ilustrácie zvieratiek v rôznych ročných obdobiach. Aká bola obľúbená hračka, kniha či jedlo niektorého z kamarátov? Akú mal farbu očí alebo vlasov? Pamätníček Moji kamaráti zo škôlky všetko hravo zaznamená a môžete si doňho nalepiť aj malé fotografie.

Skladom
-12%

14,52 €

E-kniha
E-kniha: Úsmevné pocitopisy (3)
E-kniha: Úsmevné pocitopisy (3)

Veronika Kapcová

Sólo v Južnej Amerike. Chcete si na chvíľu odbehnúť od každodenného života, prípadne si bez letenky rovno uletieť do Južnej Ameriky? Radi sa smejete a milujete dobrodružstvá? Ste tu správne. V tejto knihe vás autorka prevedie od Kolumbie cez Patagóniu až na koniec sveta po trase, ktorú prešla sama s ruksakom, s natrhnutými šľachami na nohe a s tromboembóliou. Nebudú chýbať ani reportážne fotografie, ktoré dokreslia jej úsmevné, ale aj dojímavé príbehy. Vyberte sa s ňou do 6 krajín: Kolumbia, Peru, Bolívia, Argentína, Čile, Brazília.Či už ste dobrodruh, alebo radšej cestujete z pohodlia domova, tretie pokračovanie zo série Úsmevné pocitopisy je pre všetkých! Táto kniha sa nevyhýba ani vážnejším juhoamerickým témam, ako sú genocída Indiánov, diktatúra či obchod s drogami. Vznikli tak mini-pasáže, tzv. kvapky z histórie, mafiánske kvapky, kvapky kávové, cestovateľské, finančné, romantické, kvapky z konca sveta a kvapky pravdy zo života autorky ako sprievodkyne v Južnej Amerike.

Ihneď na stiahnutie
-27%

13,90 €

E-kniha
E-kniha: Skúšky a priateľstvá zvieratiek
E-kniha: Skúšky a priateľstvá zvieratiek

Vladimíra Sudor

Sedemnásť pútavých príbehov o zvieratkách z dvora, ktoré každý deň podstupujú skúšky priateľstva. Čaro príbehov spočíva v pokore, pomoci druhým, úcte k rodine a viere vo vlastné sny. Navyše príbehy sú vo forme rýmovačiek, ktoré sú na zhltnutie a podnecujú deti ku kreatívnemu mysleniu a spádu otázok. Chcete, aby vaše dieťa verilo v seba, verilo v sny a vážilo si to, čo má? Táto magická kniha je správna voľba! Ponorte sa do zaujímavých dobrodružstiev, ktoré dodajú čaro vašim spoločne stráveným chvíľam!

Ihneď na stiahnutie
-34%

7,90 €

E-kniha
E-kniha: Biela zástava
E-kniha: Biela zástava

Marek Vician

Román Biela zástava je prvý detektívny román inšpirovaný skutočnosťami. Je to epické dielo slovenského autora. Jeho napísanie bolo inšpirované skutočnými udalosťami, ktoré sa odohrali v rokoch 2019 až 2020, pričom uvedené fakty si čitateľ môže pomocou priložených QR kódov sám overiť a vytvoriť si vlastný obraz o udalostiach. Dielo zachytáva rozsiahlu oblasť nevymožiteľnosti práva, korupcie a tiež arogantnú demonštráciu sily slovenskej polície, prokuratúry a súdov. Odhaľuje pretvárky zlatokopiek a kupovanie spravodlivosti od rôznych vybavovačov, ktorí vám dokážu poľahky aj zničiť život.

Ihneď na stiahnutie
-57%

5,95 €

Dievčatko z kláštora
Dievčatko z kláštora

Nela Nezábudková

Dievčatko z kláštora je debutový román Nely Nezábudkovej. Ide o jedinečný autobiografický príbeh, v ktorom autorka poukazuje na dôležité témy spoločnosti, ktoré sa však neriešia. Javy ako xenofóbia a rasizmus sú stále neprekonané problémy zakotvené a živené nenávisťou.Hlavnou protagonistkou románu je Rómka Nadežda, ktorá sa snaží nájsť si v živote svoje miesto. Na Slovensku je však ťažké preraziť, ak sa človek nevie dostať zo začarovaného kruhu generačnej chudoby. Nadežda je silná postava, ktorú niečo len tak ľahko nezlomí. Ako sa jej podarí popasovať so životom i so sebou?

Skladom

10,57 €

E-kniha
E-kniha: Včielky
E-kniha: Včielky

Jaroslav Čierny

Po dvoch básnických zbierkach Piesne a Zem ľudí prichádza autor s kolekciou básničiek Včielky, ktorá, ako napovedá samotný názov, je určená našim najmenším čitateľom. Básničky sú svieže a hravé, disponujú chytľavou melódiou a zároveň nehou, ktorá z nich priam vyžaruje. Autor sa prostredníctvom spracovania tém, ktoré sú pre detského čitateľa atraktívne, nesnaží poučovať, ale láskavým spôsobom odovzdať hlbší ľudský odkaz, hoci nemožno poprieť, že básnická zbierka má aj edukačný charakter.Knižku Včielky, doplnenú o pôsobivé ilustrácie, nepochybne ocenia deti aj rodičia.

Ihneď na stiahnutie
-39%

7,95 €

E-kniha
E-kniha: Úsmevné pocitopisy (2)
E-kniha: Úsmevné pocitopisy (2)

Veronika Kapcová

Ekvádor, mi amor. Radi sa smejete a milujete dobrodružstvá? Ste tu správne. Ideme do Ekvádoru - do krajiny v tvare srdca na rovníku. Aj v druhej knihe zo série Úsmevné pocitopisy autorka rozdáva dobrú náladu a prináša 19 dobrodružných príbehov. Veronika vás s humorom a reportážnymi fotografiami prevedie nádhernou krajinou, od vzácnych Galapágskych ostrovov, cez sopečné Andy, až do džungle k šamanovi na očistný rituál s posvätnou rastlinou ayahuascou.Autorka navštívila viac ako 80 krajín, v Ekvádore pracovala a táto prekrásna krajina sa stala jej druhým domovom. Dozviete sa, akí sú Ekvádorčania milý a usmievaný národ a ako ide ekvádorská láska cez žalúdok. Prezradí vám, ako je to s (ne)bezpečnosťou, pretože ak vás napadnú ekvádorskí „nápadníci“, môže to viesť rôznym zábavným diagnózam.Náš svet potrebuje dobrú náladu a tej veru nikdy nie je dosť. Určite sa ujde aj vám.

Ihneď na stiahnutie
-28%

12,90 €

E-kniha
E-kniha: Úsmevné pocitopisy (1)
E-kniha: Úsmevné pocitopisy (1)

Veronika Kapcová

Kuba, Nepál, Guatemala, Mexiko, Indonézia. Predstavte si, že si čítate – najskôr sa len usmievate, zrazu sa smejete a popritom sa celkom nenápadne všeličo dozviete o piatich exotických krajinách - Kuba, Nepál, Guatemala, Mexiko, Indonézia. Náš svet potrebuje dobrú náladu a tú rozdáva Veronika, autorka cestovateľského projektu Latina na cestách, milovníčka dobrodružstiev, Južnej Ameriky, latino hudby a salsy. Žila v Ekvádore a srdcom je proste Latina. Navštívila 80 krajín, miluje v ľuďoch prebúdzať ich nesmelú dobrodružnú dušu a tých, ktorí cestujú v pohodlí domova, prenesie do ďalekých krajín prostredníctvom svojich fotografií a úsmevných pocitopisov z ciest. Prvé riadky pocitopisov vznikali už v roku 2006 na jej prvej sólo ceste po juhovýchodnej Ázii. Netušila, že už vtedy bola vlastne „bloger“ s obstarožnou Nokiou, bez selfie tyčky, bez wi-fi na hosteli a na cestách k svojmu „blogovaniu“ používala stovky internetových kaviarní. Každý deň posielala e-mail zdarného prežitia svojej VIP skupine: mama, rodina a kamoši. Nemala od nich súhlas v súlade s GDPR a proste ich brutálne spamovala. Každý deň! Nesťažovali sa. Práve naopak, chceli čítať viac.V tejto knihe nazriete do 5 krajín, kam sa vybrala spolu s jej dvoma parťákmi - mudrlantami. Nečakajte historické fakty, presné časy odchodov autobusov, ani Excel tabuľku s rozpočtom. Veronika v knihe prináša svoje úsmevné pocit(y)opisy a pre cestovateľov ponúka bonusy ako cestovať za babku. Dôležité upozornenie! Je dosť pravdepodobné, že ak ste zaočkovaní proti smiechu a dobrej nálade, nevznikne u vás pri čítaní žiadna reakcia.

Ihneď na stiahnutie
-25%

11,90 €

E-kniha
E-kniha: Hakuna Matata
E-kniha: Hakuna Matata

Monika Paločková

Keď sa pýtate Boha: „Bože, kde si, že je na svete toľko chudoby?“ Boh odpovedá: „A kde si Ty?“ (Vladimír Krčméry)Modeling ma bavil, no môj potenciál nebol využitý ani na 10 %. Práca pre cestovnú agentúru bola síce interaktívna, no volanie po niečom zmysluplnejšom väčšie. Ja a medicína? Nikto v rodine lekár nie je. Zvládnem to? 18-ročná, modliaca sa vo francúzskom mestečku Lourdes cítim nevysvetliteľne silné volanie. Ako lekár sa môžem dostať práve tam, kde viem zúročiť, rozvinúť a ponúknuť všetky svoje talenty. Na vytúžené miesto – pomáhať tam, kde iná pomoc nie je. Medicína bola ťažká. Záchranou mi bola obrovská mapa sveta na stene. Po jej krajinách som prstom chodievala a vravela si: „Vydrž! Keď raz budeš lekár, pôjdeš na všetky tieto miesta. Pôjdeš kdekoľvek Ťa bude treba!“A tak sa začala moja dobrodružná cesta lekárky na rozvojových projektoch: Burundi, Južný Sudán, Albánsko, Keňa. Ja, na misii zažívajúca príbehy písané samotnou Afrikou. Vedela som, že sa s vami o tieto neskutočné zážitky musím raz podeliť. Sama im totižto dodnes nemôžem uveriť.Vraví sa, že ľudia v Afrike ťa naučia viac než ty ich. Musím to potvrdiť. Som šťastná, že prostredníctvom mojej knihy spolu objavíme tajomstvo „hakuna matata“ afrického života. Bude to jazda. Želám ti krásny čitateľský zážitok.

Ihneď na stiahnutie
-31%

12,95 €

Vyhradené pre Teba
Vyhradené pre Teba

Laura Fechová

Román Vyhradené pre Teba ukrýva silný príbeh mladej Emy, ktorá nepozná nedostatok a je obklopená rodičovskou pýchou. Boh však v jej živote miesto nemá. No náhle prichádza zlom, keď nečakane otehotnie. Ema napriek nevôli rodičov a príbuzných potrat odmieta a tak sa zmieta v bolesti a riešenie napokon nachádza v moste nad riekou. Tu do jej života vstupuje mladík menom Patrik, ktorý už vo svojom živote zažil niekoľko úderov. No jeho ani to neodradilo, aby stratil vieru v Boha, v ktorom našiel svojho najlepšieho priateľa. Svoje trápenia prekrýva svojou pomocou iným, aj keď nie vždy sa stretne s pochopením.Týchto ľudí spojí most napriek tomu, že to nie je ich túžbou. Autorka Laura Fechová nám odhalí začiatok novej cesty Emy a Patrika, spoznávania a hľadania skutočnej lásky i nádeje. Keď sa stretávajú pri tom s mnohými prekážkami, ale je na nich ako sa popasujú o svoj vlastný život a či budú mať odvahu napriek všetkému zlému, čo ich postretlo, bojovať.

Vypredané

9,30 €

Ježko Pichliačik a tajomstvá čarovného lesa
Ježko Pichliačik a tajomstvá čarovného lesa

Ivan Sedlák

Detská knižka od Ivana Sedláka, Ježko pichliačik a tajomstvá čarovného lesa, rozpráva krátke príbehy ježka Pichliačika, ktorý na svojej ceste stretáva ďalších svojich kamarátov: bažanta, lastovičku, kamzíka a orla. Obdivuje krásu prírody, krásu vodopádov, stromov a na konci knihy sa Pichliačik dokonca uvidí aj so svätým Jozefom, Pannou Máriou a Ježiškom.

Vypredané

11,59 €

Album maličkých
Album maličkých

Vladimíra Pekárová

deťom v nás aj vedľa nás…. Vo výšave nad oblakmizo železa vták.Nemusí krídlami mávať,letí si aj tak!Album maličkých od Vladimíry Pekárovej je malou publikáciou pre deti, v ktorej nájdeme veľmi jednoduché, no zároveň krásne obrázky s možnosťou vymaľovania. Každý obrázok je doplnený o krátku, múdru básničku, ktorej sa potešia deti, ale aj dospelí.

Vypredané

2,86 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Alexandra, pred 2 dňami

Prekvapivo velmi rychlo do 2 dni tovar bol doruceny- vsetky postupy oznamene , presne ako na webe tovar vyzeral.Bola som spokojna- odporucam vsetkym .

userAvatar

Oľga, pred 3 dňami

Rýchle vybavenie objednávky, som spokojná

userAvatar

Valéria, pred 5 dňami

Odchod promptne vybavuje objednávky.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk