Noxi

(0 produktov)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Ako prekonávať konflikty
Ako prekonávať konflikty

Anselm Grün

Zvládnuť a vyriešiť ťažké situácie. Skutočný život ponúka riešenia. Naše životy sa bez konfliktov nezaobídu. Zažívame ich v každodennom styku s ostatnými ľuďmi, v rodine, v práci aj v našom osobnom vývoji. Konflikty môžu človeka posunúť vpred, pomáhať mu v rozvoji a vyjasniť medziľudské vzťahy. Môžu nás ale aj ochromovať a zraňovať, ak k nim nepristúpime správne a neriešime ich včas.Autor tejto knihy vie, že zametať problémy pod koberec nie je správne riešenie. Na biblických príbehoch a príkladoch z každodenného života aj zo svojej praxe ponúka stratégie a riešenia, ktoré sa opierajú o poznatky z psychológie a z vlastného výskumu.Anselm Grün je katolícky kňaz, benediktínsky mních, doktor teológie, ekonóm a filozof. Narodil sa v roku 1945 a je autorom medzinárodne uznávaných kníh o spiritualite a umení života.Recenzia: Ako prekonávať konflikty na stránke blog.zachej.sk

Vypredané

7,66 €

Tvoje vnútorné dieťa musí nájsť svoj domov
Tvoje vnútorné dieťa musí nájsť svoj domov

Stefanie Stahl

Kľúč k riešeniu (takmer) všetkých problémov. Keď sa pozrieme na človeka, vidíme jeho zovňajšok: vlasy, tvár, postavu, oblečenie... Jeho vnútro je však pred nami skryté a je potrebné ho objavovať, a to nielen u iných ľudí, ale aj u seba samých.Kniha Tvoje vnútorné dieťa musí nájsť svoj domov ponúka komplexný pohľad do vnútra každého čitateľa. To, kým sme, sformovali mnohé okolnosti: kde sme sa narodili, kde sme vyrastali, s kým sme sa stretávali a čím sme si museli prejsť. Ako nás to ovplyvnilo a ako máme so svojimi skúsenosťami – ranami, ale aj víťazstvami – kráčať ďalej?Kniha od autorky Stefanie Stahl vás prevedie vaším vnútrom a pomôže vám nájsť samého seba a svoj domov.

Vypredané

14,45 €

Prežila som
Prežila som

Immaculée Ilibagiza; Steve Erwin

Otvorená spoveď o zrade, nenávisti a odpustení. "Počula som, ako zabijaci kričia moje meno. Boli na druhej strane steny, delili nás sotva tri centimetre sadry a dreva. Ich hlasy zneli chladno, tvrdo a odhodlane."Prežila som je otvorenou spoveďou Immaculée Ilibagiza - ženy, ktorá prežila krvavú genocídu v Rwande. Sfanatizovaní zabijáci vyvraždili takmer celú jej rodinu, ona našla skrýšu u miestneho pastora rovnako ako ďalších sedem žien. Ako sa to dá prežiť, keď na vás doslova poľujú? Dozviete sa to v knihe, ktorá je skutočným príbehom o zrade, nenáviste, ale aj odpustení.Titul vyšiel aj v českom jazyku: Přežila jsem (2016).

Vypredané

10,57 €

Prečo nikdy nestíham?
Prečo nikdy nestíham?

Tony Crabbe

Ako nájsť rovnováhu medzi prácou a životom. CieľPlánovanieKontrolaAngažovanosťTo sú štyri základné piliere, na ktorých postavil autor Tony Crabbe svoju knihu Prečo nikdy nestíham? Naučí čitateľov ako prejsť z riadenia času na riadenie pozornosti, ako si vybudovať kariérnu stratégiu, ako premýšľať nad úspechom a ako vytvoriť impulz, ktorý by toto všetko spustil.Autor opisuje psychologické štúdie, ako získať späť svoj život, ktorý sa stratil niekde v uponáhľanej dobe.

Vypredané

13,48 €

Povolenie k rodičovstvu
Povolenie k rodičovstvu

Robin Berman

Vychovávajte svoje dieťa s láskou a hranicami. Dnes mnoho rodičov odmieta diktatúru, ktorú tak neradi spomínajú zo svojho detstva. Vstupujú však do ďalšieho extrému, kedy deti zahŕňajú chválou, neurčujú im pravidla a to spôsobuje, že ich rodičovská úcta a rešpekt sú naštrbené.Použitím svojich profesionálnych schopností Robin Berman v knihe Povolenie k rodičovstvu ukazuje mamám a otcom, ako môžu budovať milujúcu rodinu na pevných základoch. Ak deti naučia milovať a rešpektovať sa doma, budú schopné tieto schopnosti prejaviť aj v živote vonku - mimo ich rodinného zázemia. Je to ťažká úloha, ale Dr. Berman bude spoločníkom každého rodička, ktorý sa ju odhodlá splniť.Táto pútavá kniha, ktorá je kombináciou medicínskych výskumov a inšpirujúcich anekdot, môže byť kľúčom k tomu stať sa rodičom, akým chcete byť a akého vaše deti potrebujú.

Vypredané

9,60 €

Kniha radosti
Kniha radosti

Desmond Tutu; Dalajláma; Douglas Abrams

Ako si trvalo uchovať šťastie v meniacom sa svete. Dalajlama a arcibiskup Desmond Tutu sa raz začali rozprávať o veľmi dôležitej téme – o radosti. Obaja nositelia Nobelovej ceny za mier, významní duchovní majstri a morálni vodcovia našich čias sú známi aj tým, že sú to najnákazlivejší šťastní ľudia na svete. Túto knihu si od začiatku predstavovali ako trojposchodovú narodeninovú tortu: ich vlastné príbehy a ponaučenia o radosti, najnovšie zistenia v náuke o hlbokom šťastí,a denné tréningy vychádzajúce z ich vlastných citových a duchovných skúseností. Obaja si prešli veľkými osobnými i politickými nepriazňami a obaja sú tu pre čitateľov, aby sa s nimi podelili o vlastné príbehy zápasov a znovuzrodenia. Teraz, obaja osemdesiatnici sa chcú vyznať z toho najdôležitejšieho – teda skutočnosti, že aby ste boli radostní, musíte tešiť ostatných.

Vypredané

12,51 €

Praktický sprievodca pre rodičov
Praktický sprievodca pre rodičov

Mária Dvončová

Všetko, čo potrebujete vybaviť pri narodení dieťaťa, a veľa iného. Príchod dieťaťa na svet je radostná udalosť, ale v dnešnej dobe so sebou rodičovstvo prináša aj mnoho povinností – či už voči štátu, zamestnávateľovi, dieťaťu a rodičov k sebe navzájom. Kniha Praktický sprievodca pre rodičov je užitočnou publikáciou, ktorá vám pomôže zorientovať sa v zložitej spleti zákonov, nariadení a povinností a čo je príjemnejšie – aj možností, ako si finančne prilepšiť.Autorka je právnička a matka, sama si uvedomila, aké je niekedy namáhavé vyznať sa vo všetkých paragrafoch, ktoré súvisia so situáciami počas tehotenstva, v čase okolo pôrodu a v prvých rokoch výchovy dieťaťa. V tejto knižke ich však pre vás zozbierala a podala zrozumiteľným, ľudským jazykom. Zároveň myslela aj na zložitejšie životné situácie, ku ktorým vždy pripája konštruktívne riešenie.Kniha obsahuje aj príklady rôznych dokumentov, s ktorými sa rodičia počas „vybavovačiek“ môžu stretnúť. Systematicky spracovaná publikácia vám nielen pomôže, ale mnohokrát aj uľahčí námahu.

Vypredané

9,60 €

E-kniha
E-kniha: Kniha radosti
E-kniha: Kniha radosti

Desmond Tutu; Dalajláma; Douglas Abrams

Ako si trvalo uchovať šťastie v meniacom sa svete. Jeho Svätosť Dalajlama a arcibiskup Desmond Tutu sa raz začali rozprávať o veľmi dôležitej téme – o radosti. Obaja nositelia Nobelovej ceny za mier, významní duchovní majstri a morálni vodcovia našich čias sú známi aj tým, že sú to najnákazlivejší šťastní ľudia na svete. Túto knihu si od začiatku predstavovali ako trojposchodovú narodeninovú tortu: ich vlastné príbehy a ponaučenia o radosti, najnovšie zistenia v náuke o hlbokom šťastí a denných tréningoch, ktoré vychádzajú z ich vlastných citových a duchovných skúseností. Obaja si prešli veľkými osobnými i politickými nepriazňami, a obaja sú tu pre čitateľov, aby sa s nimi podelili o vlastné príbehy zápasov a znovuzrodenia. Teraz, obaja osemdesiatnici sa chcú vyznať z toho najdôležitejšieho – teda skutočnosti, že aby ste boli radostní, musíte tešiť ostatných.

Vypredané
-30%

9,00 €

Jak překonávat konflikty (česky)
Jak překonávat konflikty (česky)

Anselm Grün

Zvládnout a vyřešit složité situace. Titul vyšiel aj v slovenčine: Ako prekonávať konflikty (2015).Náš život není bez konfliktů. Zažíváme je v běžném styku s ostatními, v rodině, v zaměstnání, i ve svém osobním vývoji. Konflikty mohou člověka posunout kupředu, podněcovat jeho rozvoj a vyjasnit mezilidské vztahy. Mohou nás ale také ochromovat a zraňovat, když k nim nepřistoupíme správně a neřešíme je včas. Autor, doktor teologie, na biblických příbězích a příkladech z každodenního života i své praxe nabízí strategie a řešení, jež se opírají o poznatky psychologie a vlastního výzkumu.

Vypredané

8,34 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

PAVOL, 24.3.2024

žiadna

userAvatar

Ľubomír, 20.3.2024

Veľmi dobrý. Zatiaľ nemám zlú skúsenosť

userAvatar

JOZEFÍNA, 19.3.2024

Obchod je nedaleko môjho bydliska, s dlhou otváracou dobou.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk