Príroda

(2 produkty)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Posledné kusy
Liečivá sila divokých byliniek
Liečivá sila divokých byliniek

Diana Mozoláková

Základy jedlej fytoterapie. 76 receptov z divokých bylín.. Divoké bylinky mnohí vnímajú ako burinu. Málokto tuší, že ich zelené listy či pestrofarebné kvety obsahujú celú paletu dôležitých vitamínov a minerálov potrebných pre vaše zdravie a celkové zvýšenie životnej energie. Tento praktický sprievodca svetom divokých byliniek vám ponúka základné jedlé druhy, ktoré sa skrývajú aj vo vašom okolí či priamo vo vašich záhradách.V knihe nájdete nielen praktické a chutné recepty, ale aj spôsoby, ako uchovať liečivé a nutričné hodnoty divokých byliniek na neskôr. Tak si aj v zime budete môcť pochutnať na púpavových kaparách či sedmokráskovom mede.Nejde o to stať sa odborníkom alebo učiteľom. Stačí začínať v malom, pretože už s poznaním jednej bylinky budete o krok bližšie k zdravšiemu životnému štýlu. Naučte sa pripravovať jedlá a liečiť sa divokými jedlými bylinkami. Prineste divokosť sveta k sebe domov aj k svojim blízkym. Pretože to, čo sa dnes naučíte, môžete zajtra naučiť svoje deti. Prepojte lásku k prírode s domácou stravou a získajte maximálne benefity, ktoré vám bylinky ponúkajú. Veď sú také dostupné a navyše zadarmo!

Skladom

19,30 €

E-kniha
E-kniha: Triky našej gramatiky
E-kniha: Triky našej gramatiky

Terezia Lampartová

Praktická príručka slovenského jazyka nezhŕňa len základy gramatiky, ale ponúka omnoho viac. Zamerajte sa spolu s ňou na najproblematickejšie výrazy, ktoré sa bežne používajú nesprávne. S touto šikovnou knižkou budete mať raz a navždy poriadok v spisovnej slovenčine. Postupne prejdete slovnými druhmi a nové vedomosti si ľahko zapamätáte vďaka cvičeniam. Overte si, či ste postupovali správne. V závere knižky nájdete kľúč s riešeniami. Využite túto príručku pri učení sa s deťmi, alebo ju majte poruke vždy, keď ju budete potrebovať v práci či v súkromí.

Ihneď na stiahnutie
-30%

4,80 €

El Camino
El Camino

Anikó Sándorová

Cesta, ktorá vedie domov. Odporúčame Vám: Cesta do Compostely (2018).El Camino je fascinujúci príbeh o autorkinej ceste do Santiaga de Compostela, po ktorej kráčali králi, básnici, svätci aj obyčajní ľudia. Nik jej neveril, keď sa jedného dňa zdvihla od stola svojej luxusnej kancelárie a zahlásila: „Tak dosť, ja končím!“Osud jej nato nadelil štyridsať dní, aby si mohla pozrieť film svojho života a pristaviť sa pri chvíľach, o ktorých ani netušila, ako veľmi boli dôležité... Odkráčala osemsto kilometrov a prežila každý okamih cesty, ktorá zmení život každému, kto po nej prejde. Tiahne sa tesne pod Mliečnou dráhou a vraj tam pôsobia energie, čo znásobujú emócie a intuíciu...Triasla sa od údivu, keď sa zázrak stal hmatateľným, a plakala zmietaná rozpakmi, keď nechápala, čo sa s ňou deje. Táto kniha je denníkom človeka, ktorý je plný neistôt, ale má otvorenú myseľ a práve sa prebral z hlbokého spánku. Je to skutočný príbeh, cez ktorý nazriete aj do tajomstiev skrytých na dne vlastnej duše.

Vypredané

8,63 €

Sám sebe lekárom
Sám sebe lekárom

Prof. MUDr. Jael Backe; Alexandra Reinwarthová

Dajme telu šancu, aby sa samo uzdravilo. Každý pozná liečiteľov ktorí sľubujú uzdravenie len pomocou energie, či dobrých vibrácii. Väčšina ľudí len neveriacky pokrúti hlavou a radšej si vezme lieky predpísané lekárom.Je však nepopierateľné, že ľudské telo nesie v sebe neskutočne veľkú silu a má potenciál na to, aby sa udržalo zdravé, dokonca sa aj samé uzdravilo bez pomoci liekov.Alexandra Reinwathová a patológ Jael Backe zhromaždili vedecké poznatky pre každodenný život, týkajúce sa tejto témy a zhrnuli ich v knihe Sám sebe lekárom: Prečo sú niektorí ľudia chorí bez akejkoľvek zjavnej príčiny?Prečo existuje placebo efekt alebo naopak nocebo efekt?Dokáže sa telo liečiť samo pomocou enzýmov, bielkovín a imunitného systému?Môže psychika pomôcť, alebo naopak uškodiť?Aký význam zohráva výživa a spiritualita pri procese uzdravenia? Obaja autori sú uznávaní odborníci v oblasti vedy a podarilo sa im vytvoriť dielo, ktoré odhalí veľa o ľudskom tele a pomôže hľadieť naň v novom svetle.

Vypredané

9,60 €

Mravček Zvedavček a iné príbehy
Mravček Zvedavček a iné príbehy

Eva Dienerová

Maľované čítanie. Maľované čítanie sa teší medzi deťmi veľkej obľube, pretože im uľahčuje začiatočné obdobie samostatného čítania a obohacuje slovnú zásobu.Milé príbehy o zvedavom mravčekovi, lišiačikovi tuláčikovi, plese zvieratiek, odvážnej veveričke a iné majú vždy dobrý koniec a ponúknu deťom aj zábavné úlohy pre bystré hlavičky, ktoré rozvíjajú čitateľskú gramotnosť, dôvtip a fantáziu. Táto knižka je bohatá na pekné obrázky a veselá, ako sú deti vo veku, ktorým je určená.

Vypredané

7,50 €

Ježiš pred súdom
Ježiš pred súdom

David Limbaugh

Advokát potvrdzuje pravdu Evanjelia. David Limbaugh aplikuje poznatky zo svojho profesionálneho života právnika a ujíma sa najdôležitejšieho prípadu v dejinách: Dôkaz o živote a diele Ježiša Krista.Ako praktizujúci právnik a bývalý profesor práva dáva tomuto prípadu rovnakú vážnosť ako akémukoľvek inému dokumentu a požaduje odpoveď na všetky svoje otázky o živote Ježiša, ktoré nachádza v evanjeliách podľa Matúša, Mareka, Lukáša a Jána. Kniha Ježiš pred súdom je analýzou, ktorá sa stáva hlboko osobnou a odráža autorovu duchovnú aj intelektuálnu cestu od skeptika ku oddanému kresťanovi.

Vypredané

13,48 €

Domáci lekár pre mužov
Domáci lekár pre mužov

Jadwiga Górnicka

Rady pre neho, sprievodca pre ňu. V tejto knihe si autorka pozorne všíma zdravie pánov, analyzuje príčiny najčastejších mužských ochorení, informuje o účinných metódach ich prevencie a liečby. Poradí pánom, ako sa zbaviť brucha, ako zvládnuť andropauzu alebo ako cvičiť pri problémoch s prostatou.Tento praktický poradca ponúka všetkým mužom efektívne recepty na to, aby sa cítili zdraví a šťastní. Zároveň je aj vítaným pomocníkom pre všetky starostlivé ženy, ktorým záleží na zdraví svojich mužov – otcov, manželov, synov a vnukov.

Vypredané

9,60 €

Moje najmilšie bájky
Moje najmilšie bájky

Kniha Moje najmilšie bájky ponúka deťom starostlivo zostavený výber od najslávnejších bájkarov, ako boliEzop,Phaedrus, La Fontaine,Samaniego a ďalší.Vyše stodvadsať krátkych príbehov, v ktorých zvierací hrdinovia rozmýšľajú i konajú ako ľudia, je porozprávaných zrozumiteľne aj pre začínajúcich čitateľov. Všetky majú pekné farebné ilustrácie a cenné mravné ponaučenia, ktoré nás obohacujú, robia lepšími a úprimnejšími. Múdrosť bájok spolu s ich originálnym humorom preverili stáročia, dodnes sú obľúbené, nezabudnuteľné aj stále moderné.

Vypredané

9,60 €

Najkrajšie rozprávky H. Ch. Andersena
Najkrajšie rozprávky H. Ch. Andersena

Hans Christian Andersen

Svetoznámy dánsky rozprávkar v detstve rád sníval a hral sa s bábkami. Keď vyrástol, preniesol svoje sny, túžby a citlivú dušu aj do príbehov o Palculienke, Snehovej kráľovnej alebo o Princeznej na hrášku. Napísal vyše stopäťdesiat rozprávok. V tejto bohato ilustrovanej knižke čaká na deti aj Statočný cínový vojačik a iné krásne rozprávky, s ktorými prežijú vzácny čas.

Vypredané

9,60 €

Klasické rozprávky H. CH. Andersena (kufrík)
Klasické rozprávky H. CH. Andersena (kufrík)

Hans Christian Andersen

leporelo. Kufrík s troma leporelami obsahuje krátke, ale výstižne prerozprávané svetoznáme rozprávky, ktoré by malo poznať každé dieťa odmalička:Palculienka,Škaredé káčatko,Snehová kráľovná. Krásne príbehy hovoria o tom, že dobro a trpezlivosť zvíťazí nad každým zlom a láskavému srdcu sa dostane odmeny.Rozmer kufríka: 19 x 15,5 x 2,8 cm.

Vypredané

6,74 €

Domáci lekár pre ženy
Domáci lekár pre ženy

Jadwiga Górnicka

Sprievodca pre zdravý život. Známa poľská lekárka a liečiteľka tentoraz pozýva do svojej ordinácie zdravia všetky dámy. Analyzuje typické ženské choroby a ich príčiny, poskytuje osvedčené metódy liečby, ale predovšetkým sa zameriava na prevenciu ochorení. Vysvetľuje ženám, ako sa správne stravovať, ako často a aké preventívne vyšetrenia treba absolvovať a, samozrejme, ako sa starať o svoju krásu. Táto kniha je výborná voľba pre každú modernú ženu bez rozdielu veku, ktorá dbá o seba a chce zostať zdravá!

Vypredané

9,60 €

Bábätko - chlapček
Bábätko - chlapček

Na svet prišlo naše bábätko - chlapček. Vitaj!Bábätko je stelesnenie mamičkinej a oteckovej lásky. Jeho príchod sprevádzali slzy, smiech, šťastie a život celej rodiny sa navždy zmenil. Píšte svojmu bäbatku denníček o tom, ako ste vyberali jeho meno, aké boli jeho prvé dni a noci, kto sú jeho príbuzní, ako papá a spinká, kedy ste zapálili jeho prvú a druhú sviečočku na torte a ďalšie spoločné zážitky, ktoré vám priniesli veľa prekvapenia a radosti.Kniha vyšla v novom vydaní Na svet prišlo naše Bábätko - chlapček.

Vypredané

6,31 €

Najkrajšie rozprávky bratov Grimmovcov
Najkrajšie rozprávky bratov Grimmovcov

Bratia Grimmovci boli významní jazykovedci, ale vo svete ich preslávili najmä rozprávky. Ich prvá rozprávková knižka vyšla pred dvesto rokmi v ten najčarovnejší čas – na Vianoce. Odvtedy prinášajú rozprávky bratov Grimmovcov radosť deťom na celom svete. Hrdinovia príbehov sú bystrí a smelí ako Čarodejníkov učeň a Brémski muzikanti, veria v spravodlivosť a za dobro sú odmenení ako dlhovlasá Šalátočka či sestry Ruženka a Snežienka... Výber najkrajších rozprávok otvára deťom dvierka do krajiny zázrakov.

Vypredané

9,60 €

Bodríkové dobrodružstvá
Bodríkové dobrodružstvá

Ivica Kolečáni-Lenčová a kol.

Pozrite si všetky tituly z edície Najmilšie zvieratká.Vtipné príbehy - minirozprávočky s obľúbenými zvieratkami si môžu deti vziať do postieľky, na prechádzku alebo návštevu k babke a dedkovi. Neposedný psík Bodrík hľadá na gazdovskom dvore aj pri rybníku kamarátov na hranie, odvážny kocúrik Murko ide na skusy do sveta a žriebätko Pejko hneď od narodenia chce všetkým pomáhať. Zvieratká si deti určite obľúbia a budú s nimi stále! 

Vypredané

2,23 €

Murko ide do sveta
Murko ide do sveta

Ivica Kolečáni-Lenčová a kol.

leporelo. Pozrite si všetky tituly z edície Najmilšie zvieratká.Vtipné príbehy - minirozprávočky s obľúbenými zvieratkami si môžu deti vziať do postieľky, na prechádzku alebo návštevu k babke a dedkovi. Neposedný psík Bodrík hľadá na gazdovskom dvore aj pri rybníku kamarátov na hranie, odvážny kocúrik Murko ide na skusy do sveta a žriebätko Pejko hneď od narodenia chce všetkým pomáhať. Zvieratká si deti určite obľúbia a budú s nimi stále! 

Vypredané

2,23 €

Pejko pomáha kamarátom
Pejko pomáha kamarátom

Ivica Kolečáni-Lenčová a kol.

leporelo. Pozrite si všetky tituly z edície Najmilšie zvieratká.Vtipné príbehy - minirozprávočky s obľúbenými zvieratkami si môžu deti vziať do postieľky, na prechádzku alebo návštevu k babke a dedkovi. Neposedný psík Bodrík hľadá na gazdovskom dvore aj pri rybníku kamarátov na hranie, odvážny kocúrik Murko ide na skusy do sveta a žriebätko Pejko hneď od narodenia chce všetkým pomáhať. Zvieratká si deti určite obľúbia a budú s nimi stále! 

Vypredané

2,23 €

E-kniha
E-kniha: Ja som ja a ty si ty
E-kniha: Ja som ja a ty si ty

Ľudmila Gašparíková

Táto kniha je určená predovšetkým tým, ktorí chcú skvalitniť svoj súčasný partnerský vzťah, alebo si ešte len hľadajú vhodného partnera na trvalý zväzok. Socionická typológia vysvetľuje, prečo sú ľudia rôzni, a umožňuje pochopiť niektoré vzťahové problémy spôsobené odlišnosťami osobnostných typov alebo nízkym stupňom ich kompatibility. Socionika zároveň poskytuje návod na hlbšie poznanie svojej i partnerovej osobnosti a odhaľuje skryté možnosti sebazdokonaľovania, ako aj potenciál rozvoja vzťahu.

Vypredané
-30%

4,55 €

Ja som ja a ty si ty
Ja som ja a ty si ty

Ľudmila Gašparíková

Táto kniha je určená predovšetkým tým, ktorí chcú skvalitniť svoj súčasný partnerský vzťah, alebo si ešte len hľadajú vhodného partnera na trvalý zväzok.Socionická typológia vysvetľuje, prečo sú ľudia rôzni, a umožňuje pochopiť niektoré vzťahové problémy spôsobené odlišnosťami osobnostných typov alebo nízkym stupňom ich kompatibility. Socionika zároveň poskytuje návod na hlbšie poznanie svojej i partnerovej osobnosti a odhaľuje skryté možnosti sebazdokonaľovania, ako aj potenciál rozvoja vzťahu.

Vypredané

6,31 €

Najkrajšie rozprávky bratov Grimmovcov
Najkrajšie rozprávky bratov Grimmovcov

Pamätáte si na Červenú čiapočku a vlka?Na Janka a Marienku, ako prekabátili zlú ježibabu?A na Dupinôžku?Rozprávky bratov Grimmovcov pozná každý. Každý už raz zaspal s Ruženkou na sto rokov, prebudil Snehulienku bozkom, či utekal s Popoluškou o polnoci z bálu. Zbierka ich najkrajších rozprávok vychádza pod názvom Najkrajšie rozprávky bratov Grimmovcov. S nádhernými ilustráciami a bohatým textom si ich vaše deti budú chcieť čítať znova a znova.

Vypredané

9,60 €

Najkrajšie rozprávky Ch. Perraulta a iné
Najkrajšie rozprávky Ch. Perraulta a iné

Charles Perrault

Človek nie je nikdy príliš starý na rozprávky. Tie najznámejšie a najobľúbenejšie z pera Charlesa Perraulta sú obsiahnuté spolu krásnymi farebnými obrázkami v knihe Najkrajšie rozprávky Ch. Perraulta a iné.Okrem klasických príbehovO Šípkovej Ruženke,Červenej čiapočke,Modrofúzovi,Kocúrovi v čižmách,či Popoluške,sa v knihe nájde aj veľa iného. Čítanie rozprávok rozvíja v deťoch fantáziu a pomáha im dať najavo skryté obavy a konflikty, ktoré pociťujú zo strany rodičov alebo rovesníkov.

Vypredané

9,60 €

Hľadači pokladov - Poklad v tropickom pralese
Hľadači pokladov - Poklad v tropickom pralese

S mapou pokladu, skladačkou a diplomom!. Lea bola v Afrike a kúpila si v jednej dedinke na trhu vázu. Potkla sa, váza sa rozbila a Lea v nej objavila záhadnú mapu vedúcu k pokladu. Ihneď sa rozhodla, že sa so svojou kamarátkou opičkou vydá na cestu a pôjde poklad hľadať do hlbokého pralesa. V zábavnom pracovnom zošite deti nájdu: napínavý príbeh, rôzne záhady, stierateľnú mapu vedúcu k pokladu, diplom ako odmenu za dobrodružstvo a skladačku. Pomocou svojej predstavivosti, inteligencie a odvahy zdolajú spolu s hrdinami príbehu a ich kamarátmi všetky prekážky a objavia poklad.

Vypredané

2,99 €

Hľadači pokladov - Poklad na tajomnom ostrove
Hľadači pokladov - Poklad na tajomnom ostrove

S mapou pokladu, skladačkou a diplomom!. Cézar, syn známeho piráta Šidlofúza, študuje pergamen, ktorý dostal od otca tesne predtým, ako zmizol. Je to mapa ostrova s ukrytým pokladom. Cézar so svojím nerozlučným kamarátom Figarom, papagájom, ktorý je členom jeho posádky, sa rozhodol vyplávať za pokladom, nájsť tajomný ostrov a svojho otca.V zábavnom pracovnom zošite deti nájdu: napínavý príbeh, rôzne záhady, stierateľnú mapu vedúcu k pokladu, diplom ako odmenu za dobrodružstvo a skladačku.Pomocou svojej predstavivosti, inteligencie a odvahy zdolajú spolu s hrdinami príbehu a ich kamarátmi všetky prekážky a objavia poklad.

Vypredané

2,99 €

Hľadači pokladov - Poklad na dne oceána
Hľadači pokladov - Poklad na dne oceána

S mapou pokladu, skladačkou a diplomom!. Lea je mladá bádateľka, ktorú fascinuje more a jeho neuveriteľné úkazy. Práve sa plavila loďkou po mori, keď Gertrúda, jej verná korytnačka, zbadala na hladine fľašu. Bol v nej zvláštny odkaz o poklade ukrytom vo vraku lode. Rozhodla sa vypraviť až na samé dno oceána.V zábavnom pracovnom zošite deti nájdu: napínavý príbeh, rôzne záhady, stierateľnú mapu vedúcu k pokladu, diplom ako odmenu za dobrodružstvo a skladačku.Pomocou svojej predstavivosti, inteligencie a odvahy zdolajú spolu s hrdinami príbehu a ich kamarátmi všetky prekážky a objavia poklad.

Vypredané

2,99 €

Zo záhrady do kuchyne
Zo záhrady do kuchyne

Malá výprava ovocia a zeleniny zo záhradky až do kuchyne spolu s radami o pestovaní a sezónnymi receptmi. Mať vlastnú záhradku znamená, že máte k dispozícii kúsok prírody, ktorý sa môže stať priamym zdrojom všetkého, čo potrebujete pre zdravú a prírodnú kuchyňu. Kniha Zo záhrady do kuchyne prináša skvelé tipy, prostredníctvom ktorých vám poradíme, ako efektívne využiť svoju záhradku. Vysvetlíme vám, ako siať, pestovať a zbierať práve také ovocie a zeleninu, ktoré následne môžete najlepšie využiť v kuchyni. Zároveň vám ponúkame 50 jednoduchých receptov zo sezónneho ovocia a zeleniny. Vďaka tejto knihe sa váš život stane nielen zdravším, ale aj jednoduchším a efektívnejším, keď si uvedomíte, ako veľmi sú záhrada a kuchyňa previazané. Objavte s nami čaro jednoduchého, prirodzeného a zdravého životného štýlu a stravovania, ako aj tú najefektívnejšiu cestu zo záhrady priamo do kuchyne.

Vypredané

11,90 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

PAVOL, 24.3.2024

žiadna

userAvatar

Ľubomír, 20.3.2024

Veľmi dobrý. Zatiaľ nemám zlú skúsenosť

userAvatar

JOZEFÍNA, 19.3.2024

Obchod je nedaleko môjho bydliska, s dlhou otváracou dobou.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk