Sakro

(0 produktov)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Nedeľné katechézky pre najmenších C
Nedeľné katechézky pre najmenších C

Eva Bubnášová

Liturgický rok C. Šikovná pomôcka na prípravu na nedeľnú svätú omšu v rodine či škôlke.Nedeľné katechézky pre najmenších sú prvými katechézkami pre deti predškolského veku. 52 katechéz nedeľných čítaní a evanjelia je znázornených formou kresleného čítania. Každá katechézka je pripravená vo forme pracovného listu na perforovanej stránke. Takto sa aj malé deti môžu oboznámiť s nedeľnými evanjeliami, ktoré si nielen vypočujú, ale i vymaľujú.

Vypredané

6,79 €

Nedeľné katechézky pre najmenších B
Nedeľné katechézky pre najmenších B

Eva Bubnášová

Liturgický rok B. Nedeľné katechézky pre najmenších sú praktickou pomôckou pre deti, ktorých cieľom je zrozumiteľne priblížiť slávenie svätej omše. Každá katechézka sa začína úryvkom z nedeľného evanjelia a ďalej pozostáva z pútavého pracovného listu s rôznymi typmi úloh. Autorkou publikácie je Eva Bubnášová.

Vypredané

9,60 €

Nedeľné katechézky pre najmenších A
Nedeľné katechézky pre najmenších A

Eva Bubnášová

Liturgický rok A. Tieto Nedeľné katechézky majú za cieľ priblížiť deťom slávenie svätej omše a oveľa dôkladnejšie sa na svätú omšu pripraviť. Autorka Eva Bubnášová si dala za cieľ pomôcť deťom prežiť osobnejší vzťah s Pánom Bohom priamo v kostole. Toto dielko slúži aj rodičom ako pomôcka pri učení dieťaťa, aby malo vzťah k svätej omši.Každá katechézka je vlastne pútavý pracovný list, ktorý obsahuje Evanjelium formou maľovaného čítania a ku každému Evanjeliu sú priradené zaujímavé aktivity rôznych druhov. Nájdete tu:numerické aktivityvymaľovánkyobkresľovačkykomunikačné aktivity s rodičmitexty piesní a notydoplňovačky a mnohé ďalšie.

Vypredané

9,60 €

Nedeľný bulletin pre deti (Liturgický rok C)
Nedeľný bulletin pre deti (Liturgický rok C)

Eduard Janíček

Šikovná pomôcka na prípravu na nedeľnú svätú omšu v rodine, na stretku či hodine náboženstva.Nedeľný bulletin pre deti predstavuje 52 príprav, v ktorých je Božie slovo aktuálnej nedele priblížené deťom tak, aby pri počúvaní čítaní a evanjelia počas svätej omše dokázali lepšie pochopiť jeho význam a myšlienku.Aj keď je nedeľný bulletin primárne určený deťom, pri spoločnej príprave a čítaní sa stáva veľkým prínosom a obohatením aj pre samotných rodičov.

Vypredané

6,79 €

Nedeľný bulletin pre deti
Nedeľný bulletin pre deti

Eduard Janíček

Liturgický rok A. Nedeľný bulletin pre deti sa skladá z 52 bulletinov, ktoré sú adresované najmä školákom. Každý z nich sprevádza mladého čitateľa svätou omšou a pomáha mu tak byť na svätej omši naplno sústredený. Tieto pracovné listy slúžia deťom ako odrazové mostíky na prípravu v sviatočnom dni, počas hodín náboženstva alebo pri rodinnej modlitbe. Bulletin tak pomáha deťom byť na omši sústredenejší a viac oboznámení s jednotlivými čítaniami a s tým, čo všetko nám cez tieto čítanie chce Pán Boh povedať.Táto šikovná pomôcka obsahuje: Nedeľné čítanie v podobe doplňovačkyVymaľovávankyOsemsmerovkyTajničky a ďalšie

Vypredané

9,60 €

Maľovanka - So svätými k Bohu
Maľovanka - So svätými k Bohu

Omaľovánky najobľúbenejších svätých. S veľkou radosťou Vám prinášame ďalší „nástroj" či pomôcku pri slávení liturgického roka - Omaľovánky svätých. Sú plodom našej túžby, aby každá kresťanská rodina žila svoju identitu domácej cirkvi. Túžime, aby každá rodina - domáca cirkev - žila na tepe liturgického roka. Žiť na tepe liturgického roka znamená okrem iného hľadieť na Krista, ktorý presakuje cez životný príbeh jednotlivých svätých.Aby sme rodinám pomohli pri tomto „hľadení na Krista“, vytvorili sme sadu 50 obrázkov a životopisov svätých, ktoré si rodiny môžu vo sviatok daného svätého vystaviť na stôl či do modlitebného kútika. Omaľovanky svätých, ktoré práve držíte v rukách, sú doplnkom k tejto sade. Pomôžu deťom v tichu rozjímať, keď im budete o danom svätom čítať. Možno vyvolajú zvedavosť, privedú ich ku kladeniu otázok a snáď nich prehĺbia túžbu po svätosti.Omaľovánky Vám prinášame predovšetkým vďaka šikovným rukám ilustrátorky Gabiky Suchlovej a vzácnej spolupráci s Arcibiskupstvím pražským a portálom deti.vira.cz. Zámerom pani Gabiky bolo priniesť katechétom a rodinám obrázky, ktoré sú vlastne vitrážami. S použitím farbičiek na sklo a priesvitnej fólie z nich môžete vytvoriť krásne vitráže obľúbených svätých.Želáme Vám požehnané, krásne chvíle spoločného hľadenia na Krista v tvárach svätých!Za kreatívny tím,Andrea Mikolášiková

Vypredané

6,69 €

Maľovanka - Liturgický rok s deťmi
Maľovanka - Liturgický rok s deťmi

Omaľovánka sviatkov Liturgického roka. Tento úvodník píšem počas Pôstneho obdobia roku 2020, ktoré je výnimočné tým, že ho prežívame pre nebezpečenstvo šírenia koronavírusu v domácej karanténe. Nemôžeme sa stretávať v chrámoch pri slávení liturgie. Nemôžeme prijímať Ježiša v Eucharistii. Nemôžeme sa stretávať verejne pri modlitbe krížovej cesty. Nemôžeme veľa ďalších vecí.Predsa však prežívame toto obdobie aj ako dar.Pozýva nás totiž k prehĺbeniu chápania rodiny ako domácej cirkvi. Každá kresťanská rodina je domácou cirkvou - milovanou Kristovou nevestou. Prehĺbiť chápanie tohto tajomstva sa dá praxou - konkrétnym, praktickým uskutočňovaním.Práve s tou praxou Vám môže pomôcť sada 36 obrázkov sviatkov s názvom Liturgický rok v rodine a Omaťovánky, ktoré práve držíte v rukách. Sú rozšírením obľúbenej sady 50 obrázkov svätých s názvom So svätými k Bohu. Pomôžu Vám ako domácej cirkvi žiť na tepe liturgického roka. Pomôžu Vám sláviť tajomstvo Krista uprostred Vášho bežného života. Pomôžu Vám hľadieť na Krista v jednotlivých udalostiach jeho pozemského života. Či už si vystavíte obrázok na stôl, alebo v modlitebnom kútiku, alebo ponúknete omaľovanku svojim deťom - robíte veľkú vec. Učíte deti v tichu lásky hľadieť na Kristovu tvár. A to je presne to, čo robí jeho Nevesta Cirkev.Omaťovánky Vám prinášame predovšetkým vďaka šikovným rukám ilustrátorky Gabiky Suchlovej a vzácnej spolupráci s Arcibiskupstvím pražským a portálom deti.vira.cz.Želáme Vám požehnané, krásne chvíle spoločného hľadenia na Krista v jednotlivých tajomstvách jeho života!Za kreatívny tímAndrea Mikolášiková

Vypredané

5,72 €

Nedeľný bulletin pre deti (Liturgický rok B)
Nedeľný bulletin pre deti (Liturgický rok B)

Eduard Janíček

Poznáte tie svetielka v očiach vašich detí, keď počas bohoslužby slova tíško vyhrknu: „To poznám! To sme čítali!" Stane sa to vždy, keďspoznajú v Božom slove ohlasovanom v kostole slová, ktoré ste im čítali doma - za stolom, pred spaním, v aute... kdekoľvek a kedykoľvek. Božie slovo je ako horčičné zrnko. Je maličké, až nepatrné. My ako rodičia ho sejeme a niekedy zostaneme sami užasnutí, keď vidíme, ako sa v našich deťoch zakoreňuje, rastie a prináša plody. Za stolom, pred spaním, v aute... kdekoľvek a kedykoľvek čítame ako rodina Božie slovo, ono si v nás a našich deťoch nachádza svoj kúsok pôdy na zakorenenie. S veľkou radosťou vám prinášame tento zošit obsahujúci 55 nedeľných bulletinov. Zoberte ho ako takú sejačku. Nástroj, ktorým môžete vo vašej rodine zasievať Božie slovo. Bulletin vám pomôže pripraviť sa na slávenie nedeľnej liturgie. Tak rodičom, ako aj deťom. Aby ste z používania nedeľného bulletinu mali čím väčší úžitok, ponúkame vám niekoľko praktických rád:1. Vyhraďte si 30 minút pokojného času. Niekedy vám bude stačiť 15 minút. Počítajte však radšej s rezervou. Božie slovo si ju zaslúži. Dobrý čas môže byť napríklad sobotný podvečer alebo nedeľné ráno pred svätou omšou. Bude dobré, ak to bude každý týždeň ten istý čas. Ako rodina si vytvoríte pekný návyk, nebudete z týždňa na týždeň riešiť, či idete robiť bulletin vtedy alebo vtedy. Deti si na ten čas zvyknú a budú sa naň tešiť. 2. Jeden rodič nech pomaly prečíta z Biblie nedeľné Evanjelium (nájdete ho v pravom hornom rohu na prvej strane bulletinu). Potom si spolu prechádzajte doplňovačku. Budete prekvapení, aké ťažké slová si už malé deti dokážu zapamätať a správne doplniť! 3. Ak máte detí viacero, môžete medzi nich jednotlivé úlohy buď rozdeliť, alebo nedeľný bulletin jednoducho skopírovať, aby malo každé dieťa svoj vlastný papier.4. Bulletin je vhodný pre deti od cca 5-6 rokov. Už deti v tomto veku zvládnu po prečítaní Božieho slova s vašou pomocou dopĺňať jednotlivé slová a urobiť jednoduchšie úlohy. Školáci zmáknu aj tajničky.5. Nečakajte dokonalosť. Niekedy budete bulletin vypĺňať s veľkou chuťou, inokedy sa vám bude zdať, že je milión dôležitejších vecí (napr. postaviť slepačiu polievku a ostrihať pred odchodom na svätú omšu deťom pazú... teda nechty). Deti sa niekedy budú tešiť, inokedy budú štrajkovať. Niekedy naň proste zabudnete. Nič to. Majte zošit vždy po ruke a vytrvalo sa vracajte k rozhodnutiu pracovať s ním. Našťastie, Božie Slovo môžeme siať celoročne.

Vypredané

9,60 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Radoslav, 28.1.2024

odporucam

userAvatar

Radovan, 26.1.2024

Nadherná knižka hlavne pre mladých.

userAvatar

Pavol, 23.1.2024

doporučujem

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk