main_image

Pravda o očistci

10,32 €

12,90 €

Detail
Recenzie: Mária

Recenzie: Mária

Keď život nejde podľa tvojich predstáv

Keď život nejde podľa tvojich predstáv

Katrina J. Zeno

-15%

3,32 €

4,6
M
Mária (144)

23. septembera 2023

Ako nájsť zmysel v utrpení, keď život nejde podľa dopredu vysnívaného scenára? Táto kniha ponúka množstvo prekrásnych myšlienok, ako nájsť aj v utrpení zmysel. Rady autorky, ktoré pomohli aj jej samej prekonať utrpenie, sú doplnené o skutočné príbehy ľudí, ktorých život sa tiež prestal vyvíjať podľa ich predstáv. Ak práve potrebujete nejakú útechu v utrpení, táto kniha je vhodnou voľbou pre Vás.

Mocní v boji

Mocní v boji

Susie Larsonová

-15%

10,12 €

5,0
M
verified
Mária (144)

11. septembera 2023

Duchovný boj je náš každodenný chlebíček. Či už ide o náročnejší a dlhodobý boj, alebo o bežné každodenné boje, táto kniha je určite dobrou pomôckou. Rady v nej nie sú síce predložené priamo, ale núti hlbšie sa zamyslieť. Preto knihu hodnotím ako zložitejšie čítanie. Je dobre počas čítania pracovať so Sv. písmom a premýšľať nad tým, ako víťazili pomocou pokory známi ľudia zo Starého a Nového zákona. Páčili sa mi osobné modlitby, ktoré sa môžeme modliť pri našich duchovných bojoch.

Novéna spútaných

Novéna spútaných

Mária Vicenová

-15%

2,13 €

4,9
M
Mária (144)

24. augusta 2023

Naozaj veľmi silná a účinná novéna! Ústredným pomocníkom pri rôznych druhoch spútania je tu apoštol sv. Peter, ktorý, ako sa dozvedáme v jednom zo zvolaní v litániách k sv. Petrovi, je práve patrónom spútaných. Oslovilo ma, že na každý deň novény je tu nejaká úloha, či už modlitba bolestného ruženca za nepriateľov, čítanie Svätého písma, sv. spoveď, účasť na sv. omši atď., preto určite stojí za to pomodliť sa túto novénu s tým, že jednotlivé úlohy sa postupne stanú prirodzenou súčasťou nášho života.

Milovaná taká, aká si

Milovaná taká, aká si

Miriam James Heidland

-15%

5,87 €

4,9
M
verified
Mária (144)

16. augusta 2023

Krásny príbeh o tom, ako aj v utrpení nájsť nekonečnú Božiu lásku k človeku. Autorka si prešla ťažkými životnými skúškami, no napriek tomu s odstupom času zistila, ako ju práve vtedy Boh miloval. Opisuje aj svoju cestu k postupnému uzdraveniu. Kniha sa číta ľahko a príjemne a pri opisoch Božej lásky k človeku som sa pristihla, že ju čítam s úsmevom na perách.

Nepriatelia spásy: Telo, svet a diabol

Nepriatelia spásy: Telo, svet a diabol

George Hay

-15%

5,87 €

4,2
M
verified
Mária (144)

9. augusta 2023

Kniha nie je objemná, ale rozhodne nie je na rýchle čítanie, nakoľko je písaná náročnejším štýlom, a to najmä stredná časť, ktorá je venovaná samotnej podstate knihy. Pre mňa najzaujímavejšia bola posledná časť, veľmi poučná a síce, ako sa vystríhať príležitosti na hriech, z ktorej si môže poučenie odniesť každý. Zaujímavý je aj krátky životopis autora.

Osloboď ma, Pane!

Osloboď ma, Pane!

Mária Vicenová

-15%

3,32 €

4,9
M
verified
Mária (144)

3. augusta 2023

Knižočka je plná dôležitých informácii pre každého jedného človeka. Je napísaná veľmi jasne presne a zrozumiteľne. Žiaľ, mnohí ľudia a myslím si, že ani niektorí kňazi, neberú tak dôležité fakty, o ktorých píše autorka, vážne. Je chybou popierať resp. nepripustiť si existenciu Zla. Ono tu bolo, je a aj bude a vďaka tejto knižočke môžeme byť obozretnejší a spoznať presné spôsoby, akými do našich životov môže vstúpiť a aj ako mu (Zlu) predchádzať. Nie všetko, čo sa zdá byť na prvý pohľad dobré aj dobrým je. Vďaka za každú jednu informáciu z knihy ako aj za to, že tu máme takých vzácnych ľudí, ktorí píšu o týchto dnes podceňovaných, bagatelizovaných a zosmiešňovaných skutočnostiach.

Odvážna v Bohu

Odvážna v Bohu

Sonja Corbitt

-15%

9,27 €

4,9
M
verified
Mária (144)

25. júla 2023

Ako nemať v dnešnej dobe strach? Odpoveď nájdeme v Biblii. A práve o tom je táto kniha. Autorka podrobne rozoberá jednotlivé úryvky zo Svätého písma, v ktorých nájdeme kľúč k tomu, ako nemať strach, ktorý vedie k depresiám, úzkosti a iným skľučujúcim pocitom. Zároveň pridáva aj príklady z vlastného života, ako sa vďaka čítaniu a rozjímaniu nad Svätým písmom zbavila svojich „strašiakov“. Uvediem jednoduchý príklad zo svojho života. Ja keď mám z niečoho obavy, vyjdem von a čakám, kým priletí nejaký vrabec a vtedy si poviem, aby som sa nebála, veď Boh sa predsa stará aj o tohto vrabca a ja som predsa cennejšia ako ten vrabec. Tak hurá do čítania tejto knihy a samozrejme aj do čítania Biblie.

Novéna za deti k rodičom sv. Terézie z Lisieux

Novéna za deti k rodičom sv. Terézie z Lisieux

Soňa Vancáková

-15%

1,62 €

5,0
M
Mária (144)

24. júla 2023

Veľmi pekná a hodnotná novéna pre každého rodiča.

Korunka: k svätému Gerardovi, s obrázkom

Korunka: k svätému Gerardovi, s obrázkom

-15%

1,53 €

5,0
M
verified
Mária (144)

20. júla 2023

Krátka, silná a jednoduchá modlitba, ktorá sa ku mne dostala v tom najvhodnejšom čase. Kiežby sa ju modlili všetky ženy, matky, ktoré už deti majú, sú v požehnanom stave alebo prosia o dar dieťaťa.

Zasvätenie sa Ježišovi skrze Máriu

Zasvätenie sa Ježišovi skrze Máriu

Ed Broom

-15%

9,27 €

5,0
M
verified
Mária (144)

17. júla 2023

Vďaka tejto knihe prežijete 5 jedinečných týždňov s rozjímaniami nad jednotlivými tajomstvami sv. ruženca. Každé rozjímanie sa začína úryvkom z evanjelia, z ktorého vychádza tajomstvo, takže ruženec je naozaj „evanjelium v kocke“. Keď Ježiš zomieral na kríži, jedny z posledných slov, ktoré vyslovil, boli slová, v ktorých dal svoju matku, Pannu Máriu, za matku každému jednému z nás. A práve táto skutočnosť sa zdôrazňuje v každom rozjímaní a síce, rozprávať sa s Pannou Máriou tak, ako s našou vlastnou matkou, povedať jej úplne všetko, čo trápi našu dušu, veď Ona a Ježiš sú najlepší poslucháči. Krásne sú tu rozobraté aj zvolania loretánskych litánií. A samozrejme vrcholom knihy je úkon zasvätenia sa Ježišovi skrze Pannu Máriu. A aj keď 5 týždňov je pomerne dlhá doba, počas ktorej môžete zakúsiť aj útoky zlého, len aby Vás odradil od ukončenia tejto 5-týždňovej pobožnosti, ostaňte, neodchádzajte!!!

1 z 15
logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Peter, pred týždňom

Maximalna spokojnost

userAvatar

Katarína , 10.9.2023

Veľmi dobrá ponuka

userAvatar

Anna , 6.9.2023

Spokojná došlo to v poriadku

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk