Recenzie: Ria

Recenzie: Ria

Výstup na horu manželstva

Výstup na horu manželstva

Elias Vella

-15%

6,72 €

4,9
R
verified
Ria (6)

29. mája 2014

Fantastická kniha pre lepšie pochopenie manželského partnera a manželstva ako úžasného posvätného zväzku. Z tejto knihy pátra Eliasa Vellu som si odniesla a uložila v mysli jednu skvelú pravdu: "Váš partner je dar pre Vás od Boha". Výstup na horu manželstva je pre mňa príručka i návod ako zvládať bežné nedorozumenia a problémy v manželstve. Na konci každej kapitoly je moditba, fakt šitá na mieru pre manželov:-) Aj po prečítaní, často po nej siaham a listujem v nej. Je to tá najlepšia kniha, ktorú som doteraz o manželstve čítala. Odporúčam všetkým manželom.

Každý deň s Božím Slovom (2014)

Každý deň s Božím Slovom (2014)

Štefánia Beňová

-15%

3,74 €

5,0
R
Ria (6)

27. mája 2014

Skvelá knižočka, sprevádza a povzbudzuje ma každučký deň :-)

Medúšik (mäkká väzba)

Medúšik (mäkká väzba)

Róbert Horka

-15%

4,42 €

4,8
R
Ria (6)

16. mája 2014

Veľmi milá a poučná rozprávková kniha vhodná pre malé i staršie deti. Oceňujem v príbehoch o malej včielke a lesných zvieratkách, vyzdvihnutie základných životných hodnôt, podaných veľmi zrozumiteľným jazykom. Navyše je každý príbeh obohatený krásnou ilustráciou. Vrelo doporučujem!!!

Triezve milosti

Triezve milosti

Heather Koppová

-15%

1,70 €

5,0
R
Ria (6)

5. mája 2014

Americká spisovateľka Heather Koppová odkrýva v silnom autobiografickom príbehu "Triezve milosti" svoje slabosti, ale aj intímne stránky smutného detstva a dvoch manželstiev. Jej story o závislosti na alkohole a Božej milosti je veľmi poučná pre všetkých, ktorí zápasia s akýmkoľvek druhom závislosti a tiež varovaním pre tých, ktorí majú potenciál prepadať rozličným vášňam. Príbeh Heather Koppovej bol pre mňa silným svedectvom pevnej vôle, úprimnej manželskej oddanosti a dôvery v milujúceho Boha.

Ahoj, Ježiš, môžeme sa porozprávať?

Ahoj, Ježiš, môžeme sa porozprávať?

Elias Vella

-15%

5,87 €

4,9
R
Ria (6)

24. apríla 2014

Obľúbený autor, páter Elias Vella nás opäť potešil úžasnou knihou. Čitateľov nepochybne zaujme už svojím zaujímavým názvom. Veď kto z Vás, by netúžil porozprávať sa s Ježišom? Pútavá diskusia piatich vysokoškolákov s Kristom sa stáva tým najzaujímavejším a najdôležitejším momentom ich života. Otvorenosť mladých ľudí k Majstrovi je pozoruhodná a tak čitateľa prekvapia aj tzv. háklivé témy akými sú napr. predmanželské spolužitie, homosexuálne manželstvá, nezáväzný sex, narastajúca rozvodovosť, eutanázia, okultizmus, biela a čierna mágia, pornografia, depresie, New Age. Spasiteľ s láskou a trpezlivosťou vysvetľuje a objasňuje svojim spolustolovníkom aj príčiny ich osobných problémov. Zároveň ich však povzbudzuje a ukazuje im správny smer. Kniha je určená predovšetkým mladým ľuďom, no vrelo ju odporúčam aj starším čitateľom.

Moje druhé ja

Moje druhé ja

Clarence J. Enzler

-15%

4,25 €

5,0
R
Ria (6)

15. apríla 2014

Kniha „Moje druhé ja“ sa mi dostala do rúk v správnej chvíli. Posledné obdobie bolo u mňa popretkávané mnohými udalosťami, veselými, ale i tými menej pozitívnymi. V mysli sa mi vynárali rozmanité otázky a mnohé odpovede, som našla práve v tomto skvelom knižnom diele. Vynikajúci americký autor Clarence Joseph Enzler, hlboko veriaci muž, laik, otec 13 tich detí, nás v svojom knižnom diele, pobáda vstúpiť do “intímneho“ vzťahu s Ježišom. Kristovou túžbou je, aby sme sa stali jeho „druhým ja“. No nie je to skvelá ponuka? Pre mňa osobne, bola každá veta v tejto knihe, jemným balzamom pre dušu. Opäť som sa stala svedkom dokonalej Božej lásky. Kniha je rozdelená do troch častí a desiatich kapitol. Je písaná formou série monológov, v ktorých sa nám prihovára samotný Kristus. Čítanie si síce vyžaduje sústredenosť a čas na rozjímanie, no štýl písania je veľmi jasný a zrozumiteľný. Božský Spasiteľ nám pripomína, ako veľmi mu záleží na našej dôvere v Neho. Vysvetľuje mnohé situácie človeka, ktoré sa zdajú byť často nepochopiteľné, keď máme pocit, že Boh sa od nás vzdiaľuje, keď sa cítime opustení a nepochopení, ale aj keď prežívame radosť a pokoj. Pripomína nám, aby sme Ho nasledovali v každej chvíli svojho života. Myslím si, že táto krásna náboženska „knižôčka“, by nemala chýbať vo výbave žiadneho kresťana. Mňa osobne veľmi obohatila a povzbudila. Dovolím si tvrdiť, že je návodom, ako sa stať dobrým a horlivým nasledovníkom Krista.

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Ľubomír, pred 2 dňami

Veľmi dobrý. Zatiaľ nemám zlú skúsenosť

userAvatar

JOZEFÍNA, pred 3 dňami

Obchod je nedaleko môjho bydliska, s dlhou otváracou dobou.

userAvatar

Anna, pred 6 dňami

Odporúčam všetkým, spoľahlivý, rýchly a s láskou zabalený tovar.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk