Recenzie: Martina

Recenzie: Martina

Anjelský chlieb

Anjelský chlieb

Tessa Afsharová

-15%

10,12 €

5,0
userAvatar
Martina (207)

10. augusta 2022

Biblické romány Tessy Afsharovej oživujú príbehy z Biblie pred mojimi očami. Anjelský chlieb mi priblížil príbeh Lýdie, predavačky purpuru, ktorá sa stala prvou kresťankou vo Filipách. Hoci ide o fikciu autorky založenú na reálne existujúcej postave, jej príbeh bol skutočne hodnoverný a do najmenších detailov mi umožnil "vidieť" do duše ženy prvého storočia, ktorá zažila naozaj všeličo, no napriek tomu sa otvorila Kristovi. Krásna kniha, ktorú môžem len odporúčať.

Modlitby za kňazov

Modlitby za kňazov

Silvia Koscelanská-Hajdučeková (ed.)

-15%

7,57 €

4,9
userAvatar
Martina (207)

2. augusta 2022

Modlitby za kňazov je veľmi praktickou knihou, ktorá obsahuje krásne modlitby za našich duchovných pastierov. Ocení ju každý modlitebník, ktorému záleží na osude Cirkvi a kňazi mu nie sú ľahostajní. Či už sa jedná o novokňazov, matky kňazov, "vyhorených" a ľahostajných kňazov alebo biskupov a pápeža, všetci potrebujú modlitby – a tie nájdete práve v tejto knihe. Takéto ucelené dielo na Slovensku doteraz chýbalo a som preto veľmi rada, že ho vydavateľstvo Zachej.sk prinieslo na trh!

To keby sme vedeli... pred svadbou!

To keby sme vedeli... pred svadbou!

Gary Chapman

-15%

8,42 €

4,7
userAvatar
Martina (207)

20. júla 2022

Veľmi praktická a miestami vtipná kniha, ktorá prinúti mladý pár zamyslieť sa aj nad vážnejšími stránkami manželstva. Mala by byť povinným čítaním pred vstupom do manželstva nielen pre veriacich, ale aj pre neveriacich ľudí.

Krok za krokom k svätosti s Františkom Saleským

Krok za krokom k svätosti s Františkom Saleským

František Saleský

-15%

10,12 €

5,0
userAvatar
Martina (207)

13. júla 2022

Som veľmi rada, že vydavateľstvo Zachej.sk prinieslo na trh nový titul velikána viery – svätého Františka Saleského. Jeho dielo Filotea je už od čias vysokej školy jedno z mojích najobľúbenejších duchovných čítaní. Na Krok za krokom k svätosti som sa preto nesmierne tešila. Kniha je veľmi praktická a prehľadne rozdelená podľa jednotlivých tém. Františkove rady sú nekomplikované a aplikovateľné pre človeka v každom veku, povolaní či životnom stave. Verím, že práve táto kniha vám pomôže kráčať istejšie na ceste k Bohu – ak sa, samozrejme, budete držať Františkových rád.

CD: Krížová cesta

CD: Krížová cesta

Peter Brodek

-15%

3,40 €

4,5
userAvatar
verified
Martina (207)

6. júla 2022

Táto modlitba krížovej cesty obsahuje hlboké myšlienky a prinúti vás zamyslieť sa nad svojím životom. Jediná vec, ktorú by som tejto nahrávke vytkla, sú pridlhé medzery medzi jednotlivými časťami, ktoré sú naplnené hudbou, prípadne tichom. Istá pauza je pri modlitbe samozrejme nevyhnutná, ale v tejto nahrávke je to čakanie na ďalšie slovo skutočne pridlhé. Tiež treba povedať, že krížová cesta bola nahratá pri príležitosti jubilejného roka 2000, takže treba rátať s tým, že nejde o najmodernejšie technické spracovanie. Text krížovej cesty je ale skutočne vydarený.

Radostná zvesť o sexe a manželstve

Radostná zvesť o sexe a manželstve

Christopher West

-15%

9,27 €

4,9
userAvatar
Martina (207)

22. júna 2022

Táto kniha je vynikajúca. Jasne, stručne a výstižne objasňuje všetky "najžhavejšie" otázky ohľadne sexu a sexuality, chodenia a manželstva. Mala by byť povinným čítaním pre dnešných mladých (a pre všetkých, ktorí chcú uzatvoriť manželstvo v Katolíckej cirkvi).

Margita Mária Alacoque

Margita Mária Alacoque

-15%

7,57 €

5,0
userAvatar
Martina (207)

15. júna 2022

Neuveriteľne silná kniha, ktorá vás prinúti prehodnotiť utrpenie vo vašom živote, pretože ho postaví do hrejivého svetla dokonalého Božieho plánu. Hoci utrpenie nie je nosnou témou knihy, nesmierne ma zasiahol práve spôsob, akým sa s ním Margita Mária vyrovnávala a ako ho prijala. Celý život, každú jednu chvíľku prežívala vo svetle večnosti. Práve v tomto ma nesmierne inšpirovala. Nádherné dielo.

100 modlitieb k anjelom

100 modlitieb k anjelom

Natale Benazzi (ed.)

-15%

6,72 €

4,9
userAvatar
Martina (207)

8. júna 2022

Veľmi praktická kniha, ktorá zahŕňa nielen najznámejšie a najdôležitejšie, ale aj menej známe modlitby k anjelom. Odporúčam ju všetkým tým, ktorí si chcú vytvoriť či posilniť vzťah k týmto nebeským bytostiam. Svet naokolo nám ponúka vyčačkaných či ezoterických anjelov – nepodľahnime tomuto bludu a vypestujme si skutočný, trvalý a najmä hlboký vzťah k anjelom. Táto cirkevne schválená knižka je v tom skvelým pomocníkom.

CD: Biblický ruženec

CD: Biblický ruženec

-15%

4,25 €

5,0
userAvatar
verified
Martina (207)

1. júna 2022

Tento produkt obsahuje dve CD, na ktorých sú nahraté ružence: slávnostný, svetla, bolestný a radostný. Jednotlivé modlitby sa striedavo modlia žena a muž, pričom pred každým individuálnym Zdravasom čítajú kratučkú stať z Biblie (jednu-dve vety), ktorá lepšie ilustruje a rozvíja dané tajomstvo. Vďaka tomu sa dá na modlitbu lepšie sústrediť, pretože nie je monotónna. Tento ruženec na CD je veľmi praktický nielen pre starších či nevidiacich, ale aj do auta na dlhšiu cestu, kde sa ho modlím aj ja sama :)

30 modlitieb pred jedlom

30 modlitieb pred jedlom

-15%

3,83 €

5,0
userAvatar
verified
Martina (207)

26. mája 2022

Táto malá krabička s modlitbami pred jedlom je geniálny nápad a zároveň nesmierne praktický pomocník pre každú rodinu! Každá kartička obsahuje modlitbu pred jedlom na jednej strane a úryvok zo Svätého písma na strane druhej. Obrázky jedál, ktoré na nej sú, sú veľmi pekné a celková grafická úprava je na jednotku. Vďaka tejto krabičke budú pre vašu rodinu modlitby pred jedlom príjemným spestrením (a nielen povinnou súčasťou) každého jedla.

8 z 21
logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

PAVOL, 24.3.2024

žiadna

userAvatar

Ľubomír, 20.3.2024

Veľmi dobrý. Zatiaľ nemám zlú skúsenosť

userAvatar

JOZEFÍNA, 19.3.2024

Obchod je nedaleko môjho bydliska, s dlhou otváracou dobou.

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk